Ceník dopravy

Vzhledem k tomu, že všichni kurýři zvýšili cenu doručování balíčků, rozhodli jsme se pro vás najít co nejlevnější možnost, jak vám doručit naše produkty. Nabízíme vám novou službu DPD, která doručí tvůj balíček do odběrného místa poblíž vás případně do úschovného boxu. Pro ty, kteří navzdory zvýšení cen požadují pohodlí dopravy až do domu, jsme ponechali službu Home Delivery – Až Domů. Je tedy na tobě, kterou službu si v pokladně vybereš. Snížili jsme i minimální hodnotu objednávky pro dopravu zdarma na 1 000 Kč s DPH při doručení do odborného místa. Při doručení domů je minimální hodnota objednávky pro bezplatnou dopravu 2 000 Kč s DPH.

Nabízíme možnost si předplatit případnou dopravu kurýrem k nám a zpět, pokud se rozhodneš zboží z objednávky vyměnit nebo vrátit. Je to výhodná pojistka pro každý případ. Více najdeš zde.

Pokud objednávce přijde do 12:00 v pracovní den, tak balíček si kurýr DPD zpravidla vyzvedne týž den a doručí do dvou pracovních dnů. Doprava do menších obcí může trvat o den déle.

DPD
Ceny platí od 17.8.2022
Doprava
Cena s DPH
Zdarma od
Doručení do výdejního místa
100 Kč
1 000 Kč
Doručení až domů kurýrem
120 Kč
2 000 Kč
Předplacená doprava pro případné vrácení
75 Kč
Poplatek při dodání dobírkou je 50 Kč.

Upozornění pro doručení do výdejního místa:

Balíčky od nás odcházejí každý pracovní den kolem 12:00. Pokud jsis objednala vyzvednutí ve výdejním místě, rozhodně očekávej do 2 dnů od vytvoření objednávky email od DPD, který ti sdělí PIN k vyzvednutí. Pokud ti nepřišel, překontroluj nevyžádanou poštu (spam) a pokud tam email není, zavolej nám, abychom zkontrolovali tvou emailovou adresu. Balíček ve výdejních místech zůstává 5 dní po doručení a poté se vrátí. Na opětovné doručení ti budeme muset zaúčtovat dopravu.

Přesunout se na začátek