Výměna a vrácení zboží

S NÁMI NEJDEŠ DO RIZIKA!

Děkujeme, že ses rozhodla (nebo se rozhoduješ) u nás nakupovat menstruační kalhotky. Uvědomujeme si, že chyby se stávají tak na jedné, tak na druhé straně, ale naší prvořadou snahou je, abys byla spokojená. Abychom ti to usnadnili, zavedli jsme následující pravidla výměny či vrácení menstruačních kalhotek PERTIES:

CHYBNÝ VÝROBEK

Pokud si omylem od nás dostala nekvalitní výrobek (chybný zboží), kontaktuj nás do 14 dnů ode dne převzetí zboží pomocí formuláře na konci této stránky a my ti zašleme náhradní zboží nebo vrátíme peníze. Zašli nám i fotografii poškozeného, či špatně vyrobeného zboží.

ŠPATNÁ VOLBA

Pokud si zjistila, že sis objednala nesprávnou velikost, nebo sis to prostě rozmyslela, kontaktuj nás do 45 dnů (formulář je dole) ode dne převzetí zboží a my se ti budeme snažit pomoci a kalhotky vyměnit, případně ti vrátíme peníze (max. za 3 kusy), které si zaplatila. Bohužel nemůžeme akceptovat z důvodu špatné velikosti více než jedny rozbalené kalhotky stejného velikostního čísla.

Uvidíš, že jsme velmi velkorysí co se týče velikostí, což znamená že ti při první objednávce vyměníme rozbalené kalhotky za jinou velikost bez jakýchkoliv otázek. Dej nám vědět, pokud ani při druhé objednávce téhož výrobku velikost nebude sedět – budeme se ti snažit nějak pomoci, avšak další výměny již nebudeme moci akceptovat, pokud si obal otevřela.

Pokud sis koupila kalhotky s Perfektní nebo Trojnásobný absorpcí a necítila ses během menstruace v nich komfortně, vypiš formulář na konci této stránky, vrať použité (vyprané) kalhotky a my ti vrátíme peníze. Jsme si jisti, že kalhotky nepřetečou …

VÝPRODEJOVÉ ZBOŽÍ

Zboží označené jako “Výprodej” nelze vrátit pokud jeho obal byl porušen ani z důvodu nesprávné velikosti. Zde uplatňujeme zákon 89/2012 Sb. § 1837g, který z hygienických důvodů neumožňuje vrátit spodní prádlo, pokud ochranný obal byl po dodání porušen.

STÁLE SI NEJISTÁ?

Pokud se stále nevíš rozhodnout, zda menstruační kalhotky  PERTIES jsou hodné vyzkoušení, kontaktuj nás a my se ti pokusíme pomoci.

UPOZORNENÍ

Při vrácení použitého zboží ti nemůžeme refundovat zaplacenou dopravu při objednávání. Totéž platí i při částečném vrácení, když hodnota objednávky klesne pod minimální hranici pro dopravu zdarma. V případě výměny zboží ti dopravu podruhé neúčtujeme.

Chtěli bychom zde upozornit, že naše politika vrácení zboží je nad rámec zákona a tak si vyhrazujeme právo zákazníkům, o kterých jsme přesvědčeni, že zneužili naši velkorysost, reklamace uznat pouze v mezích zákona 89/2012 Sb. a akceptovat pouze spodní prádlo v neotevřeném obalu pokud zákazník odstoupí od smlouvy do 14 dnů ode dne převzetí zboží.

DEJ NÁM VĚDĚT

Jednoduše, dej nám vědět pomocí tohoto formuláře a zjistíš, že u nás dostaneš fantastický zákaznický servis na světové úrovni.

Vyplň a zašli tento formulář jestli chceš reklamovat zboží nebo chceš odstoupit od kupní smlouvy uzavřené na dálku ve smyslu § 7 a násl. Zákona č. 102/2014 Sb. o ochraně spotřebitele při prodeji zboží nebo poskytování služeb na základě smlouvy uzavřené na dálku nebo smlouvy uzavřené mimo obchodní prostory o a změně některých zákonů


Beru na vědomí skutečnost, že prodávající není povinen vrátit peníze do 14 dnů ode dne doručení odstoupení od smlouvy, do momentu dokud mu není dodané zboží nebo neprokáže zaslání tohoto zboží. Nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení jsem povinen / povinna zaslat zboží prodávajícímu.
Přesunout se na začátek
PERTIES Body
 • Zaregistrujte se a vydělávejte
  250Bod/ů
 • Zadejte objednávku a získejte body
  Získejte 1 Bod za každých minutých
 • Napsat recenzi
  Napište recenzi a vydělejte65 Bod/ů
 • Doporučit někomu
  Odměna je: 250 Bod/ů
 • Vydělávejte na nákupu Somenelse
  Odměna je: 10% Bod/ů z ceny
 • Uplatněte body za konkrétní produkty

  Pravidlo přepočtu = 10 Bod/ů

 • image
  Aplikujte body na Košíku celkem

  Pravidlo přepočtu = 10 Bod/ů

PERTIES Body PERTIES Body

Pomoz nám pomoci ti ...

Stále vyvíjíme nové kalhotky a chceme slyšet od tebe, jaké by si nosila nejraději

Proč máme jen hádat, co ti vyhovuje nejlépe, když nám to můžeš říct sama?