Výměna a vrácení zboží

S NÁMI NERISKUJEŠ!

Děkujeme, že ses rozhodla (nebo se rozhoduješ) u nás nakupovat menstruační kalhotky. Uvědomujeme si, že chyby se stávají tak na jedné, jak na druhé straně, ale naší prvořadou snahou je, abys byla spokojená. Abychom ti to usnadnili, zavedli jsme následující pravidla výměny či vrácení menstruačních kalhotek PERTIES:

CHYBNÝ VÝROBEK

Pokud jsi od nás omylem  dostala nekvalitní výrobek (vadné zboží), kontaktuj nás do 14 dnů ode dne převzetí zboží pomocí formuláře na konci této stránky a my ti zašleme náhradní zboží nebo vrátíme peníze. Zašli nám i fotografii poškozeného, či špatně vyrobeného zboží.

ŠPATNÁ VOLBA

Pokud jsi zjistila, že sis objednala nesprávnou velikost, nebo sis to prostě rozmyslela, kontaktuj nás do 35 dnů (formulář je v sekci Můj účet) ode dne převzetí zboží a my se ti budeme snažit pomoci a kalhotky vyměnit, případně ti vrátíme peníze (max. za 2 kusy), které jsi zaplatila po odečtení případných množstevních slev. Bohužel nemůžeme akceptovat z důvodu špatné velikosti více než jedny rozbalené kalhotky stejného velikostního čísla. Zaslat zboží je třeba nejpozději do 14 dnů od požádání o výměnu či refundaci.

Uvidíš, že jsme velmi velkorysí co se týče velikostí, což znamená, že ti při první objednávce vyměníme rozbalené kalhotky za jinou velikost bez jakýchkoliv otázek. Dej nám vědět, pokud ani při druhé objednávce téhož výrobku velikost nebude sedět – budeme se ti snažit nějak pomoci, avšak další výměny již nebudeme moci akceptovat, pokud jsi obal otevřela.

Pokud sis koupila kalhotky s Perfektní nebo Trojnásobný absorpcí, které nebyly při koupi zlevněné a necítila ses v nich během menstruace komfortně, vypiš do 35 dnů formulář v sekci Můj účet, vrať použité (vyprané) kalhotky a my ti vrátíme peníze po odečtení případných množstevních slev za max. 2 ks. Jsme si jisti, že kalhotky nepřetečou … 

VÝPRODEJOVÉ ZBOŽÍ

Zlevněné zboží anebo zboží označené jako “Výprodej” nelze vrátit, pokud jeho obal byl porušen ani z důvodu nesprávné velikosti. Zde uplatňujeme zákon 89/2012 Sb. § 1837g, který z hygienických důvodů neumožňuje vrátit spodní prádlo, pokud ochranný obal byl po dodání porušen.

STÁLE JSI NEJISTÁ?

Pokud se stále nevíš rozhodnout, zda menstruační kalhotky  PERTIES jsou hodné vyzkoušení, kontaktuj nás a my se ti pokusíme pomoci.

PLATBA ZA DOPRAVU

V případech výměny a vrácení rozbaleného zboží, které jsou z naší strany nad rámec platných zákonů, si vyhrazujeme právo účtovat poplatek za dopravu s vyměněným zbožím. V současné době je cena dopravy 120 Kč.

Můžeš se pojistit a přidat do své objednávky položku Zdarma doprava při případném vrácení nebo výměně za symbolickou cenu 75 Kč. Pak si kurýr DPD přijde po zboží a donese ho k nám zdarma.

UPOZORNĚNÍ

Chtěli bychom zde upozornit, že naše politika vrácení zboží je nad rámec zákona, a tak si vyhrazujeme právo zákazníkům, o kterých jsme přesvědčeni, že zneužili naši velkorysost, reklamace uznat pouze v mezích Občanského zákoníku a akceptovat pouze spodní prádlo v neotevřeném obalu, pokud zákazník odstoupí od smlouvy do 14 dnů ode dne převzetí zboží.

Pokud nám zpětnou zásilku zašleš  jako balík a ne jako dopis, tak tvou výměnu či vrácení vyřídíme obratem. Na dopis je třeba jít na poštu, což může oddálit vybavení o týden.

Zboží, které jsou součástí dvojbalíčku lze vyměnit pouze po uhrazení rozdílu mezi normální cenou a akční cenou a po zaplacení dopravy.

DEJ NÁM VĚDĚT

Jednoduše, dej nám vědět pomocí formuláře v části MŮJ ÚČET a zjistíš, že u nás dostaneš fantastický zákaznický servis na světové úrovni.

Žádosti o výměnu nebo refundaci zaslány jinak, než pomocí formuláře na stránce Můj Účet - Objednávky nemůžeme akceptovat.

Perties Vrazeni Zbozi 1
Perties Vrazeni Zbozi 2
Perties Vrazeni Zbozi 3
Perties Vrazeni Zbozi 4
Přesunout se na začátek