O nás a o nich

PŘINÁŠÍME VÁM NEJLEPŠÍ
ABSORPČNÍ KALHOTKY

PERTIES s.r.o. produkuje kvalitní, vysoce absorpční menstruační, inkontinenční a poporodní kalhotky, které lze používat namísto vložek, tamponů či menstruačních kalíšků. Vyrobené jsou bez použití biocidů, neobsahují látky PFAS, jsou veganské a neškodlivé pro lidský organismus.

Při vývoji PERTIES kalhotek se nám podařilo navrhnout technologii, díky které naše výrobky mají největší absorpci na trhu. Klademe důraz na kvalitu a vzhled neboť víme, že žena i během menstruace chce být sexy.

Naše ultra jemná hygienická spodní prádlo je vyrobena z mimořádně měkké textilie s vysokým podílem prémiové bavlny, která je prodyšná, pohodlná a elastická, neblednoucí, jemná a zdravá. Používáme přírodní barvení, nemusíš se tedy bát, pokud máš citlivou pokožku. Pás kalhotek má vysokou pružnost, nerolují se ani nahoru ani dolů, nevtiskuje se do pokožky. Naše menstruační spodní prádlo nemá žádné visačky ani štítky, aby se zabránilo podráždění pokožky. Lze je prát v pračce, díky čemuž se o ně velmi snadno stará a vydrží 2-4 roky.

PERTIES mohou nosit dívky a ženy všech věkových skupin a jsou vhodné namísto použití jednorázových výrobků jako jsou vložky či tampony, ale i jako záloha při používání tampónů, vložek nebo menstruačního kalíšku. Rovněž je výborné je nosit tehdy, pokud nejsi si jistá, kdy menstruace začne, ale i při inkontinenci nebo úniku z močového měchýře (LBL) a v období po porodu. Budou budou během tvého sportování a cvičení suché a nebudou ti překážet.

Vzhledem k tomu, že PERTIES je vhodné nosit při menstruaci, inkontinenci, výtoku a během šestinedělí rádi bychom byli, kdybychom je všichni volali absorpční kalhotky a ne menstruační kalhotky – dohodneme se tak?

Menštruačné nohavičky PERTIES BATHORY

PERTIES přináší pohodlí během všech dní a nocí – nejen během menstruace. Slibujeme, že tě nezklameme.

Přesunout se na začátek
PERTIES Body
 • Zaregistrujte se a vydělávejte
  250Bod/ů
 • Zadejte objednávku a získejte body
  Získejte 1 Bod za každých minutých
 • Napsat recenzi
  Napište recenzi a vydělejte65 Bod/ů
 • Doporučit někomu
  Odměna je: 250 Bod/ů
 • Vydělávejte na nákupu Somenelse
  Odměna je: 10% Bod/ů z ceny
 • Uplatněte body za konkrétní produkty

  Pravidlo přepočtu = 10 Bod/ů

 • image
  Aplikujte body na Košíku celkem

  Pravidlo přepočtu = 10 Bod/ů

PERTIES Body PERTIES Body

Pomoz nám pomoci ti ...

Stále vyvíjíme nové kalhotky a chceme slyšet od tebe, jaké by si nosila nejraději

Proč máme jen hádat, co ti vyhovuje nejlépe, když nám to můžeš říct sama?