Revoluce v menstruaci, inkontinenci a po porodu

V Evropě neexistují kalhotky s vyšší absorpcí!

Pokud najdeš na Internetu kalhotky s vyšší absorpcí než PERTIES, dostaneš od nás jedny zdarma.
PERTIES Ochrana
Máš silnou menstruaci nebo trpíš inkontinencí? Jsi na správné adrese. Už si nemusíš měnit vložku každých pár hodin.
Používat kalhotky namísto vložek či tampónů je relativně nový trend. Miliony žen na světě se spoléhají na pohodlí a ochranu, které nabízejí absorpční menstruační kalhotky. Jsou jemné, tenké a bez chemických látek. Zaručeně neprotečou – jsme si tím jistí. Budeš prostě v suchu.
PERTIES KEVA

Jsi už unavená z neustálého protečení?

Absorpční menstruační kalhotky PERTIES

s extrémní savostí nabízejí perfektní a diskrétní ochranu proti protečení a jsou navíc pohodlné a vypadají stejně jako běžné spodní prádlo, a přitom jsou velmi sexy!

Pro jedinečně vysokou absorpci jsou neocenitelné při úniku moči (inkontinenci), po porodu v šestinedělí a při výtocích. To vše díky nově vyvinutým jen 1,5 až 2 mm tlustým absorpčním vrstvám, které jsou účinné i po 100 praních a dokáží absorbovat neuvěřitelných 60 ml tekutiny najednou, což je maximum na současném evropském trhu a přitom necítiš, že to nejsou běžné kalhotky. Pro aktivaci absorpční vrstvy je třeba kalhotky před prvním použitím vyprat!

PER IOD PAN TIES

KALHOTKY, KTERÉ
ABSORBUJÍ TVÉ DNY

JIŽ ŽÁDNÉ PROBLÉMY
VYZKOUŠEJ
BEZ RIZIKA ABSORPČNÍ MENSTRUAČNÍ KALHOTKY

Freshweare

Vrať je bez důvodu i použité!

Spokojná žena a absorpčné menštruačné nohavičky PERTIES
Pokud naše kalhotky nesplní tvé očekávání,
JEDNODUŠE JE VRAŤ

VHODNÉ PŘI MENSTRUACI, PŘI ÚNIKU MOČI, U VÝTOKŮ A PO PORODU

Mnohé (levnější) pseudo-menstruační kalhotky pouze nedovolí tekutině prosáknout na druhou stranu, a to kvůli “igelitu” v nich. Tělo tak zůstane ve vlhku a kvůli nepromokavé vrstvě nedýchá. Menstruační kalhotky PERTIES však tekutinu úplně vsáknou a přitom jsou prodyšné, takže tělo zůstane v naprostém suchu:
  1. vrchní vrstva 95% bavlna umožňuje prosakování
  2. dvě až tři speciální vrstvy, které absorbují tekutinu
  3. spodní vrstva je nepropustná látka
Díky nové technologii jsou naše kalhotky tenké jen 1,5 až 2 mm – těžko uvěřit, že jsou schopny udržet (podle stupně absorpce) až 60 ml nebo tolik, což je víc než 8 tampónů či vložek. (Nepřeháníme, máme to vyzkoušené.) Podle lékařů žena ztratí během celého období extrémně silné menstruace (klinicky: menorrhagia) něco víc než 80 ml krve. Jedny naše absorpční kalhotky jsou tedy schopny zadržet téměř celou tvou menstruaci – tak jsou bezpečné, protože mají jedinečně vysokou absorpci. (Tím samozřejmě nenaznačuje, že bys měla jedny kalhotky nosit 5 dní v kuse …). Jsou neocenitelné v šestinedělí – to je náš tajný tip na dárek nastávající mamince.

NEŠKODÍ ZDRAVÍ

Naše kalhotky neobsahují žádnou chemii, avšak přečti si, jak je to s vložkami a tampony nebo s antibakteriálními vlastnostmi jiných absorpčních menstruačních kalhotek:

NABÍZÍME OPRAVDU
VYSOKOU ABSORPCI

Aby ses cítila absolutně bezpečně, přinášíme ti absorpční menstruační kalhotky PERTIES, které jsme navrhli s vysokou savostí – vyšší, než je normální na dnešním trhu – mají prostě Perfektní absorpci. Absorbují až 60 ml tekutiny, což znamená, že najednou pojmou toho téměř tolik, co žena ztratí během 5 dní. Je jasné, že během 12 hodin jejich nošení se nemáš čeho bát, protože jsou opravdu savé a nepropustí nic mimo. Není žádný důvod nosit s nimi vložku či tampon – to nedoporučujeme. Už neplatí to go right herefind out here nowtexasauthors, co napsali prodejci některých menstruačních kalhotek, když se v článku ptali: “Opravdu menstruační kalhotky neprotečou?” – ano, již existují: PERTIES jsou první, které neprotečou. Nevěříš? Podívej se na toto video. Kalhotky z kategorie Perfektní absorpce má hrubší ochrannou část, než ostatní kategorie a přitom jsou kalhotky velmi pohodlné a příjemné na nošení. Můžeš zkusit i naše kalhotky SISI, které mají Trojitou absorpci. Taky pojmou více tekutiny, než absorpční kalhotky jiných výrobců – 45 ml. Pokud bude zájem, přineseme i normálně absorpční kalhotky – s takovou nasákavostí, jakou dostaneš u jiných výrobců. My tuto kategorii nazýváme Dvojitá absorpce. Zatím zájem není.
Perties absorpční test

Mávam veľmi silnú menštruáciu - tak silnú, že v prvé dni si musím meniť tú najsilnejšiu vložku každú pol až hodinu. Požiadali ma, aby som otestovala tieto menštruačné gaťky s vysokou absorpciou, pretože som vraj s mojou silnou menštruáciou výborný testovací subjekt. Skúsila som Báthoričky - to som ich tak nazvala ja a ujalo sa to. Po 14 hodinách som si ich dala dole, aj keď som stále bola OK. Nohavičky nepretiekli a bez problémov nahradili množstvo vložiek. Odvtedy na model BATHORY nedám dopustiť a k vložkám sa už nemienim vrátiť. Cítim sa v nich bezpečne a hlavne je celá menštruácia teraz veľmi pohodlná. Už nemusím každú chvíľu odbiehať na záchod a báť sa o svoje nohavice.

5/5

Jana

Humenné

Někdy musíš zapomenout na to, co máš,
a dopřát si to, co si zasloužíš.

Doprava kurýrem tě bude stát 120 Kč nebo bude zdarma pokud tvůj nákup bude mít hodnotu 2000 Kč a více.

PERTIES girls

PERTIES

Pokud tvá objednávka dorazí do 12:00, tak kalhotky dostaneš pravděpodobně do 48 hodin (je to na našem kurýrovi). Toto ale neplatí přes víkend a svátky.

Předobjednej si minimálně 2 kalhotky
a získej jedny zcela zdarma

Za každý nákup získáš body, kterými můžeš platit, když se sem vrátíš. Mimořádné body získáš při prvním nákupu, při doporučení přítelkyním a za jejich nákupy. Klikni na ikonu pro detailní informace.
Všechny naše výrobky se certifikované OEKO-Tex, což znamená, že jsou bez škodlivých chemikálií a jsou absolutně bezpečné pro tvou kůži.
oeko-tex_logo
Nepoužíváme soli stříbra na dosažení antibakteriálních vlastností látky – čti zde proč. Kalhotky jsou recyklovatelné a neškodí životnímu prostředí.
 

ZELENÁ ALTERNATIVA
PRO NAŠI MODROU PLANETU

Uvažovala jsi, jaký vliv má tvá menstruace na životní prostředí? Možná doma separuješ odpad tak, jak většina z nás. Ale do jakého kontejneru házíš použité vložky či tampony? Asi do odpadu – věříme, že je nesplachuješ. Avšak vložka a tampon se na skládce velmi těžko rozkládají, protože jsou tvořeny převážně z umělých hmot. Za celý život tak přispěješ na skládku za tvým městem 140 kg nerecyklovatelného odpadu, který se bude rozkládat 500 až 800 let. Jejich složení a technologická úprava jsou navíc často doprovázeny chemickým bělením, přidáváním biocidů, parfémováním či výrobou savého gelu, což zatěžuje životní prostředí a může mít negativní vliv i na tvé zdraví. Obaly jsou rovněž většinou plastové a velmi často jsou jednotlivé vložky ještě balené ve vlastním plastovém obalu. Moderní tampony mají navíc plastové aplikátory. Všechny naše ženy tak zahltí českou zem dvěma miliony kilogramů tohoto problémového materiálu. Od vynálezu současných vložek a tampónů již uběhlo přes 80 let a až donedávna jsme k nim neměli žádnou alternativu. Revoluce do světa menstruace přišla spolu s vlnou zero-waste či snahami o ekologičtější způsob života. Konečně je tu alternativa i pro ty ženy, které z různých důvodů nemohou používat menstruační kalíšky. Jsou to menstruační kalhotky PERTIES, které ti při správném ošetřování vydrží 4 až 5 let. Věřte tomu, že po spřátelení se s našimi eko-kalhotkami se ti už budou zdát umělé a vonící vložky jako pořádný nesmysl.
Přesunout se na začátek