Zkušenosti jiných

Jsou vhodné na každodenní nošení, při sportu a i během spánku.

Nejen během menstruace.
Zaves ich na kliniec
Jakákoliv změna může být zpočátku komplikovaná, to víme. Z tohoto důvodu doporučujeme, aby si menstruační kalhotky PERTIES nejprve použila v pohodlí domova. Nech si je na sobě co nejdéle. To na to, aby si se seznámila s tím, jak s tvou menstruací fungují a jaká absorpce je pro tebe nejlepší. Pokud ti nebudou vyhovovat, můžeš je vrátit – tak jsme si jisti naší kvalitou. Přečti si zkušenosti jiných s našimi kalhotkami:

Nejnovější komentáře na naší stránce:

Více recenzí najdeš u každého produktu
 1. karca - před 1 měsícem - CALY

  Po celý čas menstruace jsem nosila pouze kalhotky Caly a Hedi a tak skvělé jsem to nečekala. Nesnesu tam skoro nic z vložek jsem ji mívala pak bolavou 😔 , ale z kalhotek nic. Jsou opravdu úžasné na nošení a prodyšné. Zvažuji zakoupení určitě 1-2 abych je prostřídávala v době kdy se suší.
 2. Taťána - před 2 měsíci - DIDI

  Jako první model z nabídky jsem vyzkoušela Bathory, které mi skvěle padly, takže jsem chtěla vyzkoušet i model DIDI. Ve skutečnosti jsou ještě hezčí než na obrázku, funkčnost je také v pořádku, ale pro pocit pohodlí bych je potřebovala o číslo větší než Bathory, ale větší bohužel nejsou v nabídce.
 3. Klara - před 2 měsíci - DIDI

  Řekla jsem si, že když dopřávám bavlnku svému synkovi, že ji dopřeji i sobě. Tampony mi nevyhovují a klasické menstruační vložky mi dráždí pokožku, proto jsem se rozhodla začít používat menstruační kalhotky a přiznám se, že jsem se poněkud bála jejich údržby, ale po dvou cyklech jsem si zvykla, stejně tak jako jsem si zvykla, že plenky neputují do odpadkového koše, ale do pračky 🙂 Miluji Perties.
 4. Michaela - před 2 měsíci - KEVA

  Používala jsem Snuggs ale pokaždé jsem přetekla. Když se mi začala uvolňovat na nich gumička, tak jsem se rozhodla změnit značku a vybrala jsem si Perties Keva. Nelituji: používám jejich už 3 měsíce a ani jednou mi to nepřeteklo a kvalita je výborná. Toto je jiné kafe.
 5. Kateřina - před 2 měsíci - CALY

  Předtím jsem si koupila BATHORY a byla jsem ohromená. Proto jsem koupila dceři Cały a ona je nyní rovněž spokojená. Lituji, že tyto produkty nebyly před takovými 15-20 lety, když jsem byla mladá, to bych úplně jinak vnímala menstruaci. Jsem jen ráda, že dnešní dívky jejich již mohou nosit během svých dní!
 6. Soňa - před 2 měsíci - BATHORY

  Dostala jsem v březnu od manžela k narozeninám Hedi i Bathory. Zaregistroval, jak jsem jednou dříve zmínila, že existují nějaké menstruační kalhotky .. Udělal si sám tajně průzkum 🙂 a tedy překvapil mě na plné čáře, jakož překvapily i samotné kalhotky. Vybral ty nejlepší, jaké - podle mě jsou na našem trhu. Roky jsem používala přes den tampony, v noci vložky, a trochu jsem se obávala pocitu vlhkosti, či až mokra, protože mívám velmi silnou menstruaci. No nic takového se při kalhotkách nestalo. Pocitově to bylo super, a zejména žádný stres, že musím měnit tampon každé dvě hodiny (príp. méně), což bylo někdy organizačně náročné, zejména v situaci, kdy nebyla možnost jít na toaletu ... Kalhotky PERTIES jsou top! Žádné omezení, úžasný pocit "svobody", mám je celý den a vše je v pořádku. Vše udrží, stíhají absorbovat, žádný nežádoucí zápach ... Bathory používám zejména na noc a první dny silné menstruace a jsou fakt skvělé. Předtím jsem noci téměř napůl probděla, resp. byla jen v takovém polospánku a průběžně kontrolovala a dávala pozor, aby se nestala nějaká "nehoda". Když mám na sobě Bathory, jsem v absolutní pohodě, bez stresu, nebojím se nechtěné nehody - v noci i přes den, dokonce zapomenu, že mám vlastně menstruaci. Nevím, jestli je to psychikou nebo to má opravdu nějaký vliv, ale zdálo se mi, že i bolesti byly o dost slabší než při používání tamponů a vložek. Je však třeba počítat s tím, že kalhotky déle schnou a proto doporučuji zakoupit si více kusů.

Nejlépe hodnocené kalhotky

Přesunout se na začátek
PERTIES Body
 • Zaregistrujte se a vydělávejte
  250Bod/ů
 • Zadejte objednávku a získejte body
  Získejte 1 Bod za každých minutých
 • Napsat recenzi
  Napište recenzi a vydělejte65 Bod/ů
 • Doporučit někomu
  Odměna je: 250 Bod/ů
 • Vydělávejte na nákupu Somenelse
  Odměna je: 10% Bod/ů z ceny
 • Uplatněte body za konkrétní produkty

  Pravidlo přepočtu = 10 Bod/ů

 • image
  Aplikujte body na Košíku celkem

  Pravidlo přepočtu = 10 Bod/ů

PERTIES Body PERTIES Body

Pomoz nám pomoci ti ...

Stále vyvíjíme nové kalhotky a chceme slyšet od tebe, jaké by si nosila nejraději

Proč máme jen hádat, co ti vyhovuje nejlépe, když nám to můžeš říct sama?