Zkušenosti jiných

Jsou vhodné na každodenní nošení, při sportu a i během spánku.

Nejen během menstruace.
Nevi o Perties
Jakákoliv změna může být zpočátku komplikovaná, to víme. Z tohoto důvodu doporučujeme, abys menstruační kalhotky PERTIES nejprve použila v pohodlí domova. Nech si je na sobě co nejdéle. To proto, aby ses seznámila s tím, jak s tvou menstruací fungují a jaká absorpce je pro tebe nejlepší. Pokud ti nebudou vyhovovat, můžeš je vrátit – tak jsme si jisti naší kvalitou. Přečti si zkušenosti jiných s našimi kalhotkami:

Podmínky zobrazení uživatelských recenzí

Dle Směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2019/2161 ze dne 27. listopadu 2019, kterou se mění směrnice Rady 93/13/EHS a směrnice Evropského parlamentu a Rady 98/6/ES, 2005/29/ES a 2011/83/EU, pokud jde o lepší vymáhání a modernizaci právních předpisů Unie na ochranu spotřebitele.
Před zobrazením uživatelských recenzí u výrobku kontrolujeme splnění těchto podmínek:
 • Obsah recenze se musí vztahovat k danému výrobku, který byl zakoupen na www.perties.cz
 • Zákazník může přidat recenzi jen na model, který u nás zakoupil, aby nedošlo ke “klamným praktikám”.
 • Zveřejňujeme veškeré – tedy pozitivní i negativní recenze
 • Recenze musí být psána v českém nebo slovenském jazyce
 • Recenze nesmí obsahovat odkazy na jiné stránky
 • Recenze nesmí obsahovat dotazy
 • Nezobrazujeme uživatelké recenze obsahující vulgární výrazy, urážky a pomluvy.
 • Nevyhovující recenze dle bodů výše nebudou zveřejněny
 • Za napsání jakékoli recenze dle podmínek uvedených výše přidělujeme autorovi věrnostní body.
V případě dotazů prosím použijte kontaktní formulář.
Celé video si můžete prohlédnout na účtu amazonka__21 na TikTok

Nejnovější komentáře na naší stránce:

Více recenzí najdeš u každého produktu, kde se zobrazuje i ověření hodnotitele.
124 hodnocení, celkově 5 hvězdiček z 5
Průměrné hodnocení: 5,0
120
96.8%
Průměrné hodnocení: 4,0
3
2.4%
Průměrné hodnocení: 3,0
1
0.8%
Průměrné hodnocení: 2,0
0
0%
Průměrné hodnocení: 1,0
0
0%
 1. Marie Ha. - 1 rokem tomu dozadu - BATHORY

  Ze začátku jsem byla trochu nedůvěřivá a brala si kalhotky jen na den, kdy jsem byla doma. Ale osvědčily se a používám kdykoliv a kdekoliv a i na noc. Nikdy mi neprotekly, ani při silné menstruaci, cítím se v nich pohodlně. Pouze v létě mi v nich bylo dost horko na zadku kvůli vložce přes celou zadní část. Ale to asi v každých menstruačních kalhotkách... Pokud máte silnější stehna, tak přes stehna víc obepínají. Ze začátku mi to bylo trochu nepříjemné, ale zvykla jsem si a díky tomu taky nikdy neprotečou. Jinak chválím pěkný design, určitě objednám znovu.
 2. veronika - 1 rokem tomu dozadu - 

  Plavky jsme měli u moře, kupovala jsem je pro dceru 15 let a opravdu na počáteční menstruaci a konec funguje skvěle. Jsou pevné a pohodlné. Dcera má i kalhotky na silnou menstruaci a taky celou noc vydrží i do školy je nosí, veliká spokojenost a jsem ráda, že tyto vymoženosti jsou konečně na světě :-)))
 3. Eva.M - 1 rokem tomu dozadu - BELI

  Kalhotky jsem pořídila pro dceru. Je spokojená, kalhotky jsou příjemné, neprotečou, vydrží celou noc. Objednám další.
 4. Blanka Ho. - 1 rokem tomu dozadu - CALY 2

  Tyto kalhotky jsem zakoupila měnila za jiné. Jsem citlivá na materiál kalhotek a tyhle mají úžasný materiál, příjemné,sava vrstva až na horu a chytře řešené i mezi nohama. Na mě ale příliš bokové. Nebylo mi to komfortní. Hledala jsem kalhotky na noc tak tyhle bokové nepřicházeli do úvahy, kdybych neměla dostatek denních kalhotek asi bych váhala zda nenechat. Pokud se tyhle kalhoty budou vyrábět vyšší okamžitě kupuji.
 5. Blanka Ho. - 1 rokem tomu dozadu - LADA

  Menstruační kalhotky Lada jsem si pořídila na noc. Přes boky mám 90 cm. Vážím 58 kg a mám velikost M. Sedí velice dobře. Všude těsní nikde neodstavaji. Jsou spolehlivé, dost absorbují. Jediné co mi nesedí 100% je prodyšnost. Mám doma meracus hodně savé a tam je ta prodyšnost srovnatelná..je to lepší než igelitová vložka ale proste cítíte,že máte nějakou menstruační pomůcku a potíte se. Když porovnám se snugs co mám na den ty jsou pocitově k nerozeznání od běžných kalhotek, hodně prodyšné a také jsou spolehlivé a extra save. Vždy se do nich vyloženě těším. Také mám snugs noční jsou také extra prodyšné, příjemný materiál ale za mě mají šílený střih, strašně vykrojený a i přesto že nikdy neprotekli se v nich necítím 100% chráněna a znovu bych si je nekoupila. Proto jsem hledala jine. To v těchto Lada se cítím 100% chráněna celou noc. Jen se v nich v noci potim. Za mě teda dobré kalhoty když to vezmu v celku.můžu doporučit. Také nutno podotknout že jsem extrémně citlivá na běžné spodní prádlo, nesnesu krajku, nosím pouze 100% bavlnu a vždy o číslo větší aby mě nikde nic neskrtilo.
 6. Eliška Ca. - 1 rokem tomu dozadu - HEDI 2

  Kalhotky jsou velmi příjemné, nový materiál se mi moc líbí. Jediné v čem je trochu problém je velikost. Podle mír v tabulce i na základě ostatních modelů jsem objednávala velikost M (u vyšších modelů sedí skvěle), ale tyto kalhotky, přesto, že mě nikde neškrtí jsou mi malé. V pase mám 70 a kolem stehen 50 cm. U nižších střihů vyzkouším o velikost větší, jsou opravdu hodně nízké.
 7. Eliška Ca. - 1 rokem tomu dozadu - MONA

  Hodně mě překvapil materiál a to jak jsou kalhotky proti ostatním modelům tenoučké. Zatím jsem měla pouze jednou na sobě, ale velmi dobře sedí a na těle jsou moc příjemné a nikde neškrtí
 8. Eliška Cacková - 1 rokem tomu dozadu - BATHORY

  Naprosto skvělý produkt. Jak na spaní, tak přes den. Dobře sedí a i skvěle vypadají.
 9. Kateřina Petříčková - 1 rokem tomu dozadu - BATHORY

  Model Bathory se moc povedl.
 10. hanouskovat - 1 rokem tomu dozadu - HEDI 2

  Zvolila jsem vel. M, přes boky mám 96cm a jsou mi v pohodě, přes stehna 55cm (měřeno podle obrázku na stránkách Perties) a tam jsou taky v pohodě-obepínají přes stehna dokonce méně než Bathory stejná velikost. V pase (jestli se to tak dá nazvat) nemají gumu, takže jsou volné, já mám 73cm obvod pasu, měřeno v nejužším místě, 2cm nad pupíkem). Okolo stehen je proužek proti protečení a opravdu jsem si ověřila, že neprotekly. Funkčnost je tedy zachována. Ale co se týká střihu, tak se asi na mojí postavu nehodí a myslím, že vícero žen může mít problém. Chtěla jsem nižší střih, ale tyto jsou extrémně nízké. Navíc v pase, jak nemají pevnou gumu, která by je držela, tak trochu slézají dolů. V podstatě by mi velikost M.- přes boky a stehna vyhovovala, ale pořebovala bych je o 2cm vyšší a pevnější gumu v pase. Vel. L by možná vyřešila to, že by byly vyšší, ale jinak by mi byly velké všude. Koupila jsem také Bathory vel. M, a ty mi při mých mírách sedí mnohem lépe a jsem s nimi spokojenější :-).
Klikni na ikonu Heureka pro zobrazení následujících recenzi přímo na jejich stránce.
Herueka.cz automaticky zasílá všem našim zákazníkům, kteří s tím souhlasí, žádost o zaslání recenze. Naše společnost nemá na tyto recenze žádný vliv.
[heureka-reviews-list limit="20"]
Přesunout se na začátek