Podpora v šestinedělí

POHODLÍ PO PORODU

Šestinedělí je obdobím šesti týdnů, během kterých postupně mizí změny organismu související s těhotenstvím a porodem. Děloha, která na konci těhotenství váží přibližně 1000g, se postupně zmenšuje a na konci šestinedělí se vrací ke své původní velikostí a váží průměrně 80g. Z dělohy během regeneračního procesu odcházejí tzv. očistky. První 3 – 4 dny jsou očistky červené, postupně přecházejí do hnědé, s převahou bílých krvinek pak barva přechází do žluta. Později obsahují převážně hlen a jsou bělavé.

Přicházíme s obyčejnými kalhotkami, které vám pomohou.

Klasické absorpční menstruační kalhotky, které jsou na našem trhu, nedokáží pomoci během prvních dní šestinedělí. Poporodní vložky obsahují plasty, viskózu, celulózu, parfémy, superabsorbenty, bělidla na bázi chlóru či dioxiny a další chemikálie, které mohou u citlivých osob při kontaktu se sliznicí způsobovat podráždění, svědění a nebo alergickou reakci. Tampony není po porodu možné používat.

Naše absorpční kalhotky PERTIES jsme testovali mezi maminkami v šestinedělí a dostali jsme velmi pozitivní zpětnou vazbu, a to především díky vysoké schopnosti absorpce, vzdušnosti a pohodlí. Absorpční kalhotky doporučujeme od třetího či pátého dne po porodu, tedy od chvíle, kdy jsou očistky již zbaveny pevných částic.

Po porodu je vhodný náš model BATHORY, který vyniká výjimečnou absorpcí.
Vysoce absorpční kalhotky PERTIES jsou pohodlní, nedráždí poraněné partie tak, jako mohou dráždit poporodní vložky. Vlákna, ze kterých jsou kalhotky vyrobeny, umožňují cirkulaci vzduchu, takže jsou dokonale prodyšné a podporují udržení optimálního pH pochvy. Nevysušují sliznici, jsou biologicky odbouratelné a při jejich výrobě nedochází k zatěžování životního prostředí.
Perties do porodnice

Báthory som si kúpila, lebo od pôrodu trpím dosť častým únikom moču. Doteraz som kupovala a každý deň nosila inkontinenčné vložky, ktoré sú nepohodlné a drahé. Tieto nohavičky sú úplne ako normálne spodné prádlo a ja ich nosím denne. Necítim vlhkosť ani zápach. Už sa teším na tie nové modely - vyzerajú dobre.

5/5

leli

Bratislava
Přesunout se na začátek