Mluvme o tom

NEBOJME SE TO VYZKOUŠET

Už nemusíte používat kalíšky, tampony ani vložky

Je to zdravé!

Menzes - menštruačné nohavičky Perties

Pravděpodobně jsi už přemýšlela nad tím, tak jako každá, jestli jsou menstruační kalhotky hygienické. Jistě, bez ohledu na to, co používáš, určitě trávíš aspoň trochu času sezením ve vlastní menstruaci, a tak použít spodní prádlo namísto ženského hygienického produktu se ti možná zdá být nehygienické. Je však zásadní rozdíl mezi našimi absorpčními menstruačními kalhotkami a jinými ženskými hygienickými výrobky: kalhotky PERTIES mají díky několika absorpčním vrstvám obrovskou nasákavost. Ne tak, jak tomu je v nepropustných a nepohodlných vložkách. Menstruace se zcela odvede od těla a povrch zůstane suchý. Všechno je to na osobní preferenci a věř, že PERTIES jsou bezpečnější a zdravější než tampóny: přečti si článek intimní hygiena. Navíc naše kalhotky udržují intimní partie v suchu i po výtoku či nechtěnému úniku moči. Můžeš je nosit každý den.

Je to praktické!

Proč máš žít ve stálém strachu každý měsíc, že tě to překvapí a nebudeš mít s sebou to, co potřebuješ? Načež stále nosit s sebou ty objemné, rušivé a ne právě komfortní zbytečnosti a utíkat rychle někam, aby sis nezničila milované šaty a nebyla v rozpacích když tě to znenadání překvapí? Jednoduše si oblékni

vysoce absorpční menstruační kalhotky PERTIES!

Nezapomeň si je vzít na cvičení, kdy jsou neocenitelné. Maminky, toto je ideální řešení pro školačky, které nechtějí používat tampony.
Plná taška vložiek a tampónov - menštruačné nohavičky Perties

Je to bezpečné!

Menštruačné nohavičky Perties na krv, moč, výtok
Extrémně vysoce absorpční kalhotky PERTIES jsou výborným řešením nejen během menstruace. Každému pátému dospělému komplikují život problémy s únikem moči. Netýká se to jen seniorů, může se to vyskytnout u žen i mužů bez ohledu na věk. “Z praxe môže povedať, že až 50 % žien po spontánnom pôrode trpím nejakým stupňom inkontinencie.” Píše gynekolog MUDr. Miroslav Kotek na Národnom portály zdravia. Zde přicházejí na pomoc kalhotky PERTIES, které jsou naprosto stejné jako běžné spodní prádlo s tím, že dokáží absorbovat až 60 ml moči.

Je to ekologické!

Kromě pohodlí zvaž svůj vliv na životní prostředí. Jen si představ to množství vložek a tamponů ve svém životě! 2,5 kg umělého odpadu ročně! Za celý život s menstruací asi 8 až 15 tisíc vložek či tampónů, které skončí jako plastický odpad na skládce. A každá vložka má podle některých testů více umělé hmoty než 400 igelitových sáčků. Jen v USA ročně znečistí planetu 6 miliard tamponů. Musíme něco dělat! Všichni chceme redukovat odpad na této planetě - menstruujme do kalhotek! Mějme zelenou periodu!

CO NA TO ŘÍKAJÍ ZÁKAZNICE?

Gerbera Perties

Už viac ako rok používam menštruačné nohavičky, predtým som fungovala s klasickými vložkami. Tie sú však nepohodlné a nepraktické, nehovoriac o tom, že veľmi neekologické. Prvýkrát som ich testovala na festivale, čo je aj bez menštruácie a starostí s ňou spojených nie príliš ideálne prostredie na existovanie, ale aj napriek spaniu v stane a sprchovaniu sa v spoločných sprchách som to s nimi zvládla, a povedala som si: keď som s nimi prežila festival, prežijem už všetko. Počas dňa ma nikde nič netlačí, neškriabe, nelepí sa.

5/5

Alternatívy som začala hľadať najmä pre potrebu zmenšiť kopu hygienického odpadu, ktorý každá menštruácia so sebou prináša. Mám vyskúšaný športový aj vykrojenejší strih, oba sú veľmi pohodlné. Počas menštruácie jednoducho stačí bežnú spodnú bielizeň nahradiť menštruačnou, po použití prepláchnuť a pokojne oprať s bežnou bielizňou.

5/5

Menštruačné nohavičky vnímam ako súčasť premeny zabehnutých princípov. Hľadám spôsob, ako malými krôčikmi uľaviť životnému prostrediu a toto je super cesta. Nikdy mi nevyhovovali tampóny, takže som si nepotykala ani s menštruačným kalíškom. Zato nohavičky som si zamilovala okamžite! Sú vyrobené z príjemného materiálu, strih sedí ako uliaty. Oceňujem, že sú priedušné, ale aj tak ma celý deň udržia „v suchu“. Niekomu by možno vadilo, že sa musia po každom dni ručne preprať, ale dá sa na to zvyknúť – aj na cestách (odporúčam žlčové mydlo). Tiež je určite potrebné mať doma aspoň 3 kúsky a naučiť sa trošku plánovať, aby ste vždy mali po ruke čisté (a suché) nohavičky na výmenu.

5/5

Sú super. Nosím ich stále namiesto vložiek, ale aj vtedy, keď nemám svoje dni, pretože sú antibakteriálne. To nie sú tie obyčajné "menštruačné nohavičky" proti pretečeniu, ktoré kúpite za 10 €, to je riadna náhrada vložiek. Používam ich aj pri cvičení spolu s tampónom, čo mi dáva totálnu istotu. Cítim sa v nich úplne suchá a bezpečná.

5/5

Romana

Zákazníčka

Benefity menstruačních kalhotek
PERTIES

  • komfortní a neomezující pocit při nošení
  • krev je odváděna do absorpčního jádra, žena tak nemá pocit vlhkosti na pokožce
  • pohodlí bez nutnosti neustálé kontroly
  • velmi vhodné při sportování
  • eliminují se některé zdravotní rizika, např. v porovnání s tampony
  • jsou šetrnější k životnímu prostředí (ve srovnání s tampóny a vložkami)
  • lze používat jako “pojistku” vedle nošení vložek, tamponů či menstruačních kalíšků
  • lze používat i při inkontinenci
  • vydrží cca 2 roky (100 pracích cyklů)

VYZKOUŠEJ TO!

Gerbera Perties
Přesunout se na začátek