Podpora při inkontinenci

ÚNIK MOČI JE NEPŘÍJEMNÝ

Inkontinence v Česku
V různých obdobích života se s inkontinencí setkává přibližně polovina všech žen. Na území Česka se předpokládá výskyt inkontinence moči asi u 1.5-milionu žen. Ani ne 5% žen trpících inkontinencí vyhledá lékaře.

Přicházíme s obyčejnými kalhotkami, které vám pomohou.

Běžné absorpční menstruační kalhotky, které jsou na našem trhu nedokážou pomoci při občasném úniku moči. Běžné bavlněné inkontinenční kalhotky je třeba nosit s vložkami. Inkontinenční vložky jsou nepohodlné a velmi zatěžují životní prostředí. Naše kalhotky splňují funkci vložky a zároveň jsou elegantní protože jsou bavlněné a tedy vícenásobně použitelné. Neprodukují odpad.
Vhodne pro inkontinenci

Testovali jsme naše absorpční kalhotky PERTIES v zařízení pro seniory v Košicích, kde 30 z 36 klientek trpí inkontinencí a jsou nuceny denně používat jednorázové ochranné pomůcky. Když naše kalhotky vyzkoušely, všechny se zalekly: “Doufáme, že nám je nyní neseberete …!” Jsou pohodlné, netřeba jejich často měnit a není v nich necítit vlhkost ani zápach. Od té doby je nosí stále: ve dne – v noci.

Doporučujeme modely LADA a BATHORY, , které vynikají výjimečnou absorpcí. Naše kalhotky LADA absorbují 80 ml a pokud bude zájem, přineseme kalhotky s kapacitou 120 ml. Pokud si myslíte, že by bylo dobré mít na trhu opětovně použitelné Inkontinenční kalhotky, hlasujte pro inkontinenci v našem průzkumu.

Stresová inkontinence je stav, při kterém dochází k samovolnému (nechtěnému) unikání moči z dolních močových cest během námahy, při kýchání, kašlání, smíchu, při prudším pohybu, zvedání břemen a pod., V důsledku nedostatečné funkce uzávěrových mechanismů hrdla močového měchýře a pánevního dna.
První bavlněné absorpční kalhotky určené i pro inkontinenci PERTIES jsou speciálně vyrobené z ohledem na pohodlí při každodenním nošení. Po použití je jednoduše vyperte. Vydrží 8-12 hodin a až 500 praní. Nezapomeňte si objednat i kapsu na praní jemného prádla a před prvním použitím kalhotky vyprat, aby se aktivovala savá vložka.

Důvody pro přechod z jednorázových pomůcek na pratelné kalhotky jsou jednoduché:

Perties inkontinence

Báthory som si kúpila, lebo od pôrodu trpím dosť častým únikom moču. Doteraz som kupovala a každý deň nosila inkontinenčné vložky, ktoré sú nepohodlné a drahé. Tieto nohavičky sú úplne ako normálne spodné prádlo a ja ich nosím denne. Necítim vlhkosť ani zápach. Už sa teším na tie nové modely - vyzerajú dobre.

5/5

leli

Bratislava

Mýty o stresové inkontinenci

Ačkoliv riziko inkontinence stoupá s přibývajícím věkem, každá žena může během čelit inkontinenci v mnoha různých fázích života. Ve skutečnosti neschopnost udržet moč má 1 ze 3 žen ve věku nad 18 let. Mladé ženy mohou například po porodu pociťovat citlivé příznaky močového měchýře v důsledku těhotenství a porodu ovlivňujících podpůrné struktury pánevního dna. Naštěstí, toto je většinou jen dočasné. Podobně mohou ženy ve středním věku pociťovat inkontinenci na začátku menopauzy v důsledku výrazného poklesu hladin estrogenu. Existují i ​​zdravotní potíže, jako je obezita, které mohou vést k příznakům inkontinence moči. Inkontinencí trpí i muži.

Inkontinence moči může být příznakem špatného zdravotního stavu, jako je prolaps nebo onemocnění, které ovlivňuje váš močový měchýř nebo způsob, jakým vaše tělo produkuje moč. Proto je tak důležité, abyste si promluvili se svým lékařem. Může vám pomoci zajistit, aby vaše inkontinence nebyla známkou většího zdravotního problému.

Nemusíš nechávat svou inkontinenci stát v cestě vašim každodenním činnostem nebo společenskému životu. I když je tvůj únik moči častý, nezapomeň, že stále můžeš převzít kontrolu nad ním. Kromě používání absorpčních kalhotek PERTIES můžeš posílit svaly pánevního dna i každodenními cvičeními na pánevní dno. Pokud příznaky přetrvávají, lékař ti může pomoci najít zdroj problému.

Není třeba vyhýbat se pití, abys potlačila nechtěný únik moči. Zůstaň hydratovaná! Pití velkého množství vody může zvýšit frekvenci a naléhavost močení, ale nedostatek tekutin může způsobit, že se tvoje moč bude více koncentrovat, což může zvýšit pravděpodobnost podráždění močového měchýře a zvýšit inkontinenci ještě více. Pitná voda může také pomoci snížit zápach. Zkus vyloučit nebo omezit obsah kofeinu, citrusových šťáv, alkoholu a sycených nápojů.

Vysoce absorpční kalhotky PERTIES jsou k nerozeznání od normální spodního prádla. Jejich absorpční část je velmi tenká a dokáže pojmout až 60 ml moči. Můžeš je nosit každý den bez obav. Nikdo nebude vědět, že trpíš inkontinencí.
Přesunout se na začátek