PERTIES recenze

Komentáře na naší stránce:

 1. Marie Ha. - 1 rokem tomu dozadu - BATHORY

  Ze začátku jsem byla trochu nedůvěřivá a brala si kalhotky jen na den, kdy jsem byla doma. Ale osvědčily se a používám kdykoliv a kdekoliv a i na noc. Nikdy mi neprotekly, ani při silné menstruaci, cítím se v nich pohodlně. Pouze v létě mi v nich bylo dost horko na zadku kvůli vložce přes celou zadní část. Ale to asi v každých menstruačních kalhotkách... Pokud máte silnější stehna, tak přes stehna víc obepínají. Ze začátku mi to bylo trochu nepříjemné, ale zvykla jsem si a díky tomu taky nikdy neprotečou. Jinak chválím pěkný design, určitě objednám znovu.
 2. veronika - 1 rokem tomu dozadu - 

  Plavky jsme měli u moře, kupovala jsem je pro dceru 15 let a opravdu na počáteční menstruaci a konec funguje skvěle. Jsou pevné a pohodlné. Dcera má i kalhotky na silnou menstruaci a taky celou noc vydrží i do školy je nosí, veliká spokojenost a jsem ráda, že tyto vymoženosti jsou konečně na světě :-)))
 3. Eva.M - 1 rokem tomu dozadu - BELI

  Kalhotky jsem pořídila pro dceru. Je spokojená, kalhotky jsou příjemné, neprotečou, vydrží celou noc. Objednám další.
 4. Blanka Ho. - 1 rokem tomu dozadu - CALY 2

  Tyto kalhotky jsem zakoupila měnila za jiné. Jsem citlivá na materiál kalhotek a tyhle mají úžasný materiál, příjemné,sava vrstva až na horu a chytře řešené i mezi nohama. Na mě ale příliš bokové. Nebylo mi to komfortní. Hledala jsem kalhotky na noc tak tyhle bokové nepřicházeli do úvahy, kdybych neměla dostatek denních kalhotek asi bych váhala zda nenechat. Pokud se tyhle kalhoty budou vyrábět vyšší okamžitě kupuji.
 5. Blanka Ho. - 1 rokem tomu dozadu - LADA

  Menstruační kalhotky Lada jsem si pořídila na noc. Přes boky mám 90 cm. Vážím 58 kg a mám velikost M. Sedí velice dobře. Všude těsní nikde neodstavaji. Jsou spolehlivé, dost absorbují. Jediné co mi nesedí 100% je prodyšnost. Mám doma meracus hodně savé a tam je ta prodyšnost srovnatelná..je to lepší než igelitová vložka ale proste cítíte,že máte nějakou menstruační pomůcku a potíte se. Když porovnám se snugs co mám na den ty jsou pocitově k nerozeznání od běžných kalhotek, hodně prodyšné a také jsou spolehlivé a extra save. Vždy se do nich vyloženě těším. Také mám snugs noční jsou také extra prodyšné, příjemný materiál ale za mě mají šílený střih, strašně vykrojený a i přesto že nikdy neprotekli se v nich necítím 100% chráněna a znovu bych si je nekoupila. Proto jsem hledala jine. To v těchto Lada se cítím 100% chráněna celou noc. Jen se v nich v noci potim. Za mě teda dobré kalhoty když to vezmu v celku.můžu doporučit. Také nutno podotknout že jsem extrémně citlivá na běžné spodní prádlo, nesnesu krajku, nosím pouze 100% bavlnu a vždy o číslo větší aby mě nikde nic neskrtilo.
 6. Eliška Ca. - 1 rokem tomu dozadu - HEDI 2

  Kalhotky jsou velmi příjemné, nový materiál se mi moc líbí. Jediné v čem je trochu problém je velikost. Podle mír v tabulce i na základě ostatních modelů jsem objednávala velikost M (u vyšších modelů sedí skvěle), ale tyto kalhotky, přesto, že mě nikde neškrtí jsou mi malé. V pase mám 70 a kolem stehen 50 cm. U nižších střihů vyzkouším o velikost větší, jsou opravdu hodně nízké.
 7. Eliška Ca. - 1 rokem tomu dozadu - MONA

  Hodně mě překvapil materiál a to jak jsou kalhotky proti ostatním modelům tenoučké. Zatím jsem měla pouze jednou na sobě, ale velmi dobře sedí a na těle jsou moc příjemné a nikde neškrtí
 8. Eliška Cacková - 1 rokem tomu dozadu - BATHORY

  Naprosto skvělý produkt. Jak na spaní, tak přes den. Dobře sedí a i skvěle vypadají.
 9. Kateřina Petříčková - 1 rokem tomu dozadu - BATHORY

  Model Bathory se moc povedl.
 10. hanouskovat - 1 rokem tomu dozadu - HEDI 2

  Zvolila jsem vel. M, přes boky mám 96cm a jsou mi v pohodě, přes stehna 55cm (měřeno podle obrázku na stránkách Perties) a tam jsou taky v pohodě-obepínají přes stehna dokonce méně než Bathory stejná velikost. V pase (jestli se to tak dá nazvat) nemají gumu, takže jsou volné, já mám 73cm obvod pasu, měřeno v nejužším místě, 2cm nad pupíkem). Okolo stehen je proužek proti protečení a opravdu jsem si ověřila, že neprotekly. Funkčnost je tedy zachována. Ale co se týká střihu, tak se asi na mojí postavu nehodí a myslím, že vícero žen může mít problém. Chtěla jsem nižší střih, ale tyto jsou extrémně nízké. Navíc v pase, jak nemají pevnou gumu, která by je držela, tak trochu slézají dolů. V podstatě by mi velikost M.- přes boky a stehna vyhovovala, ale pořebovala bych je o 2cm vyšší a pevnější gumu v pase. Vel. L by možná vyřešila to, že by byly vyšší, ale jinak by mi byly velké všude. Koupila jsem také Bathory vel. M, a ty mi při mých mírách sedí mnohem lépe a jsem s nimi spokojenější :-).
 11. hanouskovat - 1 rokem tomu dozadu - BATHORY

  Vyzkoušela jsem přes noc a opravdu neprotečou (většinou jsem musela v nejsilnější dny během noci měnit noční vložku, protože jedna nestačila). Takže s Bathory to je velká radost! Zvolila jsem vel. M, přes boky mám 96cm a jsou mi v pohodě, přes stehna 55cm-měřeno podle obrázku na stránkách Perties) a tam už jsou malinko těsnějsí. Při větším obvodu stehen by mohly škrtit, jsou málo vykrojené, ale je možné, že by zas při vel. L byly volnější přes boky a v pase. V pase totiž není guma, která by pevně držela, poddají se (já mám pas 74cm-měřeno v nejužším místě, asi 2cm nad pupíkem). Schnou opravdu dlouho, počítejte určitě 24 hod. Celkově doporučuji, jsem s nimi spokojená!
 12. Lenka Hi. - 1 rokem tomu dozadu - BATHORY

  Krásné sedí. Nakoupila jsem i jako dárky a super.
 13. Lenka Ja. - 1 rokem tomu dozadu - BATHORY

  Naprostá spokojenost
 14. Lenka Hillerová - 1 rokem tomu dozadu - LADA

  Zakoupila jsem dospívající dceři, která má velice silnou menstruaci. Dcera je nadšená, protože už se nestane, že by v noci protekla.
 15. masarykova.bara - 1 rokem tomu dozadu - 

  Gel je jemný a má příjemnou vůni, nedráždí pokožku.
 16. masarykova.bara - 1 rokem tomu dozadu - MEGY

  Krásně zpracované, příjemné na tělo. Velikost odpovídá tabulce, mám XS a sedí, tak jako na fotografiích.
 17. masarykova.bara - 1 rokem tomu dozadu - LILY

  Krásně zpracované, příjemný materiál. Mám velikost XS a sedí dobře.
 18. Kris - 1 rokem tomu dozadu - MONA

  Skvělý vysoký střih, který se nesesouvá. Jsou prodyšné a fungují perfektně !
 19. Kris - 1 rokem tomu dozadu - CALY 2

  Kalhotky Caly 2 jsou extrémně pružné, ale zároveň drží na správném místě. Perfektně prodyšné a spolehlivé .
 20. Jana Ježková - 1 rokem tomu dozadu - BELI

  Kalhotky jsem koupila dceři, je velice spokojená, proto objednávám další.
 21. Marie On. - 1 rokem tomu dozadu - LADA

  maximální spokojenost i při velmi silné menstruaci
 22. radka ru. - 1 rokem tomu dozadu - BATHORY

  Kvalitní výrobek, jsem spokojená.
 23. bara.m - 1 rokem tomu dozadu - 

  Ač nejsem milovník bylinkových čajů, tento musím a chci doporučit! Má příjemné aroma a jemnou chuť. Čaj jsem bohužel neměla s sebou v porodnici, ale doma se mi osvědčil při bolesti (stahování dělohy). 😊 Je tedy vhodný nejen při menstruaci, ale i po porodu.
 24. bara - 2 roky tomu dozadu - COYA

  Podprsenka je neskutečný pomocník. Mám velikost M. Rozhodovala jsem se mezi M a L ( jelikož nosím různé velikosti triček) a teď vím, že jsem měla spíše vybrat L. Jsem 11 dní po porodu a mám hodně mléka, tudíž se mi prsa zvětšují 😁 a potřebovaly by více místa. Ale zase díky menšímu prostoru v podprsence mám hezčí dekolt. Podprsenka mi vydrží bez problému 24 h i déle (když je potřeba). Mám dvě a střídali je. Není cítit žádný zápach ani vlhko. Funkci plní na 100%! Jsem velmi spokojená a mohu doporučit! Jen bych brala verzi s užšími ramínky.
 25. bara - 2 roky tomu dozadu - LADA

  Kalhotky LADA jsem pořizovala hlavně na dobu po porodu a šestinedělí. (momentálně jsem 11 dní po porodu) Mám velikost S a M, jelikož jsem na hranici ve velikostní tabulce. Velikost S je mi těsnější přes stehna, jinak sedí dobře. Velikost M sedí jak ulitá 😁, nikde nic neškrtí. Kalhotky jsou funkci plní na 1. Začala jsem je využívat (spolu s LADA 2) cca 6 hodin po porodu (kdy největší očictky byly pryč) na dobu cca 6 hodin a pak jsem postupně prodlužovala. Nyní je mám bez problému celou noc, ve dne tak 10 h. Nikdy neprotekly, hezky vsakují krev, zápach není cítit. Tím že jsem vysoké, hezky stahují i poporodní bříško. Já mohu jen doporučit, jsem spokojená. Je to 100% lepší varianta než síťované kalhotky s vložkami, které se neustále hýbou (mám srovnání z prvního porodu). V porodnici jsem si kalhotky prala a využívala Perties Pergent plátky. Doma jsem udělala risk a zkusila využít sušičku. Nesuším úplně do sucha, a kalhotky (všechny co mám) i Perties absorbční podprsenka jsou bez poškození a stále si zachovaly svou funkčnost.
 26. Lenka Še. - 2 roky tomu dozadu - MONA

  Jsou to vedle KEVA moje nejoblíbenější kalhotky. Sedí skvělě, nikde neškrtí.
 27. Michaela Na. - 2 roky tomu dozadu - 

  Perfektní ecogaťky 🙂 jsou moc příjemné na těle, jsou moc hezky vykrojené, takže i pod bokové kalhoty. Jen bacha na zvolenou velikost, je dobré se fakt přeměřit 😉
 28. bara.mas - 2 roky tomu dozadu - LADA 2

  Kalhotky využívám teď po porodu a v šestinedělí. Mám velikost M a sedí perfektně, kolem stehen neškrtí, horní část má příjemnou gumu, kalhotky se nerolují dolů. Materiál je moc příjemný a savost kalhotek je perfektní! Začala jsem je nosit cca 6 hodin po porodu (kdy byly největší očistky pryč) na 6 hodin a postupně přidávala počet hodin. Střídala jsem s prvním modelem LADA. Jediný rozdíl mezi modely LADA a LADA 2 vidím v použitém materiálu (příjemnější a rychleji saje) a také LADA 2 pojmou 2x více tekutiny! Ten komfort byl a je k nezaplacení. Nikde se nic neposouvá a já se v klidu mohla věnovat miminku. Nyní je mám i 12 hodin a jsem maximálně spokojená. Žádný zápach, pohodlí, sucho. Mohu jedině doporučit!
 29. Michaela Na. - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Hlavně ze zvědavosti jsem si objednala v těhotenství tyto kalhotky. Pořád jsem se bála zda mi budou do porodnice stačit. Ha, strčily do kapsy naprosto všechny hygienické přípravky světa. Jsem ráda, že jsem se nechala nahlodat a koupila si je. Používám nyní troje kalhotky a rozhodně vím, že své řady rozšířím 😉
 30. vladka.na - 2 roky tomu dozadu - LILY

  Moc hezké , doporučuji !
 31. petcer - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  perfektní, přikupuji další. jedinou nevýhodou delší schnutí, ale dá se s tím žít, bohatě mi to vyváží komfort při užívání
 32. Zuzana Klubíčková - 2 roky tomu dozadu - 

  Jsou pohodlné, ještě se mi nestalo abych protekla, nemám co vytknout, objednávám další.
 33. vladka.na - 2 roky tomu dozadu - 

  Objednávala jsem si dvoje , jedny už mám dříve a jsou topka ! Všem doporučuji !
 34. vladka.na - 2 roky tomu dozadu - 

  Jsem velmi spokojená 😄 konečně se v klidu v noci vyspím .
 35. Jana Če. - 2 roky tomu dozadu - 

  Nejprve mi dovolte říci, že se mi nelíbily. Byly pohodlné, ale nelíbil se mi jejich vzhled. Rozhodla jsem se, že je budu nosit pod plavkami s vysokým pasem. Používala jsem je během nejsilnějšího dne. Fungovali v pohodě. Bála jsem se, že v bazénu vytečou. Nestalo se tak. Prala jsem je každou noc po dobu 3 nocí. Přes noc se vysušily na teplém vzduchu. Celkově stály za to a použila jsem je i v dalších měsících.
 36. vladka.na - 2 roky tomu dozadu - MEGY

  Velikost sedí perfektně , super !
 37. Zuzana K. - 2 roky tomu dozadu - 

  Byla jsem naprosto šokovaná, že to skutečně funguje. Poprvé jsem je vyzkoušela během mého nejsilnějšího dne. Byla jsem velmi skeptická a celý den jsem strávila sezením na ručníku, ale nebylo to zapotřebí! Vyzkoušela jsem je druhý den i ve vodě a vydrželi. Měla jsem je na sobě několik hodin.
 38. m.bara - 2 roky tomu dozadu - 

  Precizně zpracované. Funkci plní na 1! Mám dvě a jsou super. Do každé dám dvoje kalhotky. Jsou malé, skladné a tak se vejdou všude.
 39. m.bara - 2 roky tomu dozadu - BELI

  Úžasné prodyšné, příjemný materiál. Mám velikost S a sedí podle tabulky. Vydrží mi celou noc při silné menstruaci, funkci plní na 1! Jediné mínus je, že se mi po prvním praní lehce zabarvily, takže už nejsou tak krásně světlé. Jinak nemám co vytknout!
 40. Šárka Š - 2 roky tomu dozadu - 

  Skvělá volba. Kalhotky jsou příjemné, vypadají moc dobře a splňují do puntíku co slibují. Můžu se bez obav spolehnout, že neprotečou a i na noc jsou fajn. Jsem nadšená.
 41. Šárka Š - 2 roky tomu dozadu - BELI

  Velikost odpovída, perfektně sedí a jsou velice příjemné. Překvapilo mě, kolik dokáží absorbovat tekutiny. Opravdu spolehlivé. Moje volba číslo 1 objednávám další.
 42. Barbora - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Kalhotky Bathory jsem si velice oblíbila. Neprotečou, jsou pohodlné, nezapáchají a hlavně oproti vložkám se cítíte pohodlně. Vydrží i při velmi silné menstruaci a to opravdu oceňuji. Akorát mi po pár praních začaly z kalhotek vylézat nitky. Můžete v nich sportovat, aniž byste se bály, že protečete. Kalhotky Perties doporučuji.
 43. Barbora - 2 roky tomu dozadu - BELI

  Skvělé, pohodlné, prodyšné. Při sportu neprotečou.
 44. Barbora - 2 roky tomu dozadu - 

  Hodně jsem váhala, zda si kalhotky pořídit. Nakonec jsem si řekla, že to zkusím a můžu říct, že neexistuje nic lepšího. Neprotečou, nesmrdí, můžete je na sobě mít i 12 hodin a cítíte se v suchu a v pohodě. Zatím je používám 4 měsíce, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží. Rozhodně doporučuji
 45. masarykova.bara - 2 roky tomu dozadu - Pergent

  Jelikož můj eco prací prostředek obsahuje glycerol, sáhla jsem po těchto pracích plátcích, abych si nezničila kalhotky i absorpční podprsenku. Plátky krásně voní, rychle se rozpouští a pění. Na ruční praní mi stačí jeden plátek na jedny kalhotky. Do pračky jich dávám více a kalhotky vždy čisté. Využila jsem je i teď v porodnici na praní kalhotek. Spokojenost na 100%. Doporučuji.
 46. bara.mas - 2 roky tomu dozadu - CALY 2

  Caly 2 využívám nyní v šestinedělí (9 dní po porodu). Velikost mám S, sedí perfektně. Jsou velmi elastické, krásně se přizpůsobí (poporodní bříško), jsou příjemné na dotyk, neškrtí a jsou prodyšné. Nová technologie funguje bez problému, rychlejší savost je znát. Není cítit zápach a vydrží i 10-12 h (ano, i teď v šestinedělí). Jsem velmi spokojená a doporučuji!
 47. Jana Mrázová - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Fajn vysoký střih. Oceňuji vysokou absorbci, mě sice nevydrží 8 hodin jak tu někdo uvádí, ale cca 3-4 hodiny, ale i to je pro mě super, bez nich jsem lítala "přebalovat" po cca 3/4 hodinách. Asi je to dáno tím že v práci pořád sedám/vstávám, možná by vydržely i dýl, ale takhle už po těch třech hodinách začnou prosakovat v okrajích. Jediné co mě trochu zklamalo, za mne nejsou úplně dobře prodyšné, v létě v horku mi nejsou úplně příjemné. Ještě vyzkouším na noc, ale tam si myslím že budou úplně v pohodě. A trošku začala povolovat krajka, po asi třetím nošení.
 48. Jana Mrázová - 2 roky tomu dozadu - BELI

  úplně skvělé kalhotky.. příjemné, lehké, prodyšné!, ale přitom vydrží. Rozhodně si koupím další, nejlepší kalhotky které jsem si pořídila
 49. sarka.strossova - 2 roky tomu dozadu - BELI

  Kalhotky jsou moc hezké a úžasně sají. Narozdíl od kalhotek značky Snuggs mají větší absorční vrstvu a dávají mi tak větší jistotu.
 50. mateja.mruskovicova - 2 roky tomu dozadu - 

  Úžasná vec. Závidieť môžem mladým dievčatám že keď som bola násť ročná ešte toto nebolo. Prvý krát som ich kúpila na dovolenku kvôli pohodliu. Žiadne stresy s verejnými zachodmi. Človek ani nevie že má iné než bežné dni. Úžasné. Aj v lete.
 51. mateja.mruskovicova - 2 roky tomu dozadu - SOFI

  Vyzerajú krásne, vôbec necítiť ani nevidieť že sú určené na menštruáciu a cítim sa pohodlne. Kiež by toto existovalo pred 20 rokmi. Pre mladé dievčatá naprosto skvelá vec. Sloboda pohybu. Žiadna hanba. Žiaden strach z pretečenia. Vyskúšam dokúpiť o číslo väčšie lebo sa mi zdá že strih je nízky.
 52. monikafuture - 2 roky tomu dozadu - 

  + krásný design s krajkou + super absorpce + příjemné na nošení + funkční + šetrné k přírodě + super komunikace s obchodem – vyšší cena - oproti modelu Bathory (ten je TOP!) lehce šustí a působí trošku jako plenka Z kalhotek od Perties jsem nadšená! Plní co mají a celkově dokonce předčily mé očekávání. Komfort při nošení je super. Vydrží klidně i 8-12 hodin. Ideální na běžné nošení přes den + na noc úplně úžasné. Doporučuji koupit 5-6 ks. Schnou totiž 24 hodin. Možná vás bude odrazovat vyšší cena, ale i oproti jakýmkoli konkurenčním výrobkům se vám vrátí v komfortu při používání. Kvalita zpracování super, příjemný materiál. Hezký design s krajkou. Značku Perties jsem si vybrala na první dobrou podle hodnocení menstruačním kalhotek, kde byla vítězem kategorie a měla celkově nejlepší recenze. A mohu to jen potvrdit.
 53. monikafuture - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  + krásný design s krajkou + super absorpce + příjemné na nošení + funkční + šetrné k přírodě + super komunikace s obchodem - vyšší cena Z kalhotek Bathory jsem nadšená! Plní co mají a celkově dokonce předčily mé očekávání. Komfort při nošení je super. Vydrží klidně i 8-12 hodin. Ideální na běžné nošení přes den + na noc úplně úžasné. Doporučuji koupit 5-6 ks. Schnou totiž 24 hodin. Možná vás bude odrazovat vyšší cena, ale i oproti jakýmkoli konkurenčním výrobkům se vám vrátí v komfortu při používání. Kvalita zpracování super, příjemný materiál. Hezký design s krajkou. Mají vyšší pas. Vybrala jsem si je na první dobrou podle hodnocení menstruačním kalhotek, kde byly vítězem kategorie a měly celkově nejlepší recenze.
 54. vladka.na - 2 roky tomu dozadu - SOFI

  Na konec menstruace , hezká barva !
 55. daniela - 2 roky tomu dozadu - LADA

  Kalhotky jsou naprosto perfektni. Neprotecou. Pojmou velke mnozstvi krve. Prijemne na telo. Oproti jednorazovym vlozkam jsem nyni v lete nebyla zaparena a opruzena. Nemela jsem neprijemny diskomfort. (Ze jsem diky vysokemu zadnimu dilu byla zpocena na zadku, to se v horku dalo cekat (ale clovek je zpoceny i v bavlnenych kalhotkach), ale porad lepsi pocit, nez mit na sobe kalhotky a jeste nepropustnou "igelitovou" jednorazovou vlozku.) Mam velmi silnou menstruaci (prvni dva dny musim menit vlozku kazdych 15 az 30 minut, jinak se protecu). Kazdou menstruaci jsem se protekla a nekolikrat denne (v noci/rano, cestou z/do prace, v praci, doma). Svuj zivot jsem prizpusobovala menstruaci (necestovat, pokud to bylo jen mozne, byt doma...). Lada mi vydrzely 12 hodin - vecer, pres noc a rano - pri nejsilnejsi menstruaci. Kdyz mi prisly Bathory a Lada, vypadaly jako "bombardaky babicky" (manzel hned okomentoval). Vzala jsem velikost XL. Pres boky mam velikost na pomezi L a XL. Po tehotenstvi mi zustalo brisko a mam silnejsi stehna. XL je velmi prijemne. Akorat. Pres stehna netlaci a neprotece se. A jeste mam misto na otoky tkani a nafouknute bricho pri menstruaci. A design je velmi krasny u obou kalhotek! Absorpcni kalhotky Perties jsou konecne revolucni menstruacni pomucka pro zeny se silnym krvacenim. Kdyz jsem videla reklamy na menstruacni pomucky, ktere slibovaly ochranu pred protecenim, tak jsem si prala, aby konecne neco takoveho fungovalo! A povedlo se. Kvuli neprijemnemu noseni jednorazovych vlozek v lete/v zime jsem dlouho uvazovala nad menstruacnimi kalhotkami. Ale zadne nedokazaly pojmout silnou menstruaci po delsi cas. To je jedna z nevyhod vsech menstruacnich kalhotek - jak je prevleci a proplachnout mimo domov. Perties vydrzi dlouho. Noseni kalhotek je opravdu prijemne. Zadny stres a snaha zadrzet proud vytekajici krve. Menstruace byla poprve i prijemna oproti stresujicim situacim s jednorazovou vlozkou. I manzel si vsiml. Tedy, nevsiml. Ze se neco deje jineho, zjistil ve chvili, kdy videl, jak proplachuji kalhotky nad vanou. Diky Perties, ze myslite na zeny se silnou menstruaci!
 56. daniela - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Kalhotky jsou naprosto perfektni. Neprotecou. Pojmou velke mnozstvi krve. Prijemne na telo. Oproti jednorazovym vlozkam jsem nyni v lete nebyla zaparena a opruzena. Nemela jsem neprijemny diskomfort. (Ze jsem diky vysokemu zadnimu dilu byla zpocena na zadku, to se v horku dalo cekat (ale clovek je zpoceny i v bavlnenych kalhotkach), ale porad lepsi pocit, nez mit na sobe kalhotky a jeste nepropustnou "igelitovou" jednorazovou vlozku.) Mam velmi silnou menstruaci (prvni dva dny musim menit vlozku kazdych 15 az 30 minut, jinak se protecu). Kazdou menstruaci jsem se protekla a nekolikrat denne (v noci/rano, cestou z/do prace, v praci, doma). Svuj zivot jsem prizpusobovala menstruaci (necestovat, pokud to bylo jen mozne, byt doma...). Bathory mi vydrzely pres den 6 hodin pri nejsilnejsi menstruaci. Kdyz mi prisly Bathory a Lada, vypadaly jako "bombardaky babicky" (manzel hned okomentoval). Vzala jsem velikost XL. Pres boky mam velikost na pomezi L a XL. Po tehotenstvi mi zustalo brisko a mam silnejsi stehna. XL je velmi prijemne. Akorat. Pres stehna netlaci a neprotece se. A jeste mam misto na otoky tkani a nafouknute bricho pri menstruaci. A design je velmi krasny u obou kalhotek! Absorpcni kalhotky Perties jsou konecne revolucni menstruacni pomucka pro zeny se silnym krvacenim. Kdyz jsem videla reklamy na menstruacni pomucky, ktere slibovaly ochranu pred protecenim, tak jsem si prala, aby konecne neco takoveho fungovalo! A povedlo se. Kvuli neprijemnemu noseni jednorazovych vlozek v lete/v zime jsem dlouho uvazovala nad menstruacnimi kalhotkami. Ale zadne nedokazaly pojmout silnou menstruaci po delsi cas. To je jedna z nevyhod vsech menstruacnich kalhotek - jak je prevleci a proplachnout mimo domov. Perties vydrzi dlouho. Noseni kalhotek je opravdu prijemne. Zadny stres a snaha zadrzet proud vytekajici krve. Menstruace byla poprve i prijemna oproti stresujicim situacim s jednorazovou vlozkou. I manzel si vsiml. Tedy, nevsiml. Ze se neco deje jineho, zjistil ve chvili, kdy videl, jak proplachuji kalhotky nad vanou. Rikala jsem si, ze pojmenovat kalhotky Bathory je takove divne. Kdyz jsem proplachovala poprve kalhotky, a az v tu chvili si uvedomila, jake obrovske mnozstvi krve jsou schopne pojmout, a vana se pomalu plnila krvi, tak mi pojmenovani Bathory prislo trefne! Diky Perties, ze myslite na zeny se silnou menstruaci!
 57. michalova.a - 2 roky tomu dozadu - 

  měla jsem zvolit o číslo větší, jsou mi malé , leze mi z nich zadek, takže se necítím spokojená a já osobně bych preferovala pružnější materiál, kdyby bylo na výběr. Ale funkčnost super, takže na kvalitu výrobku nemohu říct nic negativního, necítím žádné vlhko, jsem překvapená jak skvěle všechny perties absorbují.
 58. michalova.a - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Pro mě nejlepší model kalhotek, skvěle sedí, ocenila bych i jiné materiály (pružnější) ale tyto jsou top
 59. Veronika Strecká - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Musím povedať, že zo začaitku som bola skeptická. Hlavne som mala možnosť si "omakať" iné konkurenčné kalhotky, a vadil mi ich materiál, šuštali a celkovo sa mi to prevedenie vo výlsedku nepozdávalo. Ale PERTIES vymysleli k MDŽ zľavu, tak som si povedala, že si spravím radosť a jedny objednám. Chyba bola, že som si objednala len JEDNY! Som milo prekvapená, zvládajú aj moju silnú (a že naozaj silnú) menštruáciu, v noci to pohodlie je na nezaplatenie, žiaden pocit vlhkosti ako pri vložke (na ktoré som musela opäť po kalíšku presedlať). Za seba môžem odporučiť všetkými desiatmi a havne...ojednávajte aspoň dvoje, mňa už čakajú ďaľšie v košíku. 🙂
 60. Petra - 2 roky tomu dozadu - 

  Velmi doporučuji, hlavně pro mladé slečny. Skvělé řešení jak si užít léto i v tyto dny 🙂
 61. Anna K - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Top. Splnilo očekávání, luxus opravdu. Neprotočou, velmi pohodlné, pocit suchosti, objednavam další.
 62. Anna - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Bathory- jednoznačně top produkt. Maximální spokojenost, splnily očekávání.
 63. Kristýna Trochtová - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Úžasné, sedí přesně, jsou pohodlné, krásné a hlavně fungují jak mají. Jsem nadmíru spokojena.
 64. Kristýna Trochtová - 2 roky tomu dozadu - 

  Objednala jsem je jako své úplně první menstruační kalhotky a jsem úplně naprosto spokojená, nečekala jsem takový pocit komfortu a bezpečí.
 65. Kristýna Trochtová - 2 roky tomu dozadu - SOFI

  Naprostá spokojenost. Kalhotky jsou krásné ale hlavně opravdu funkční. Spokojenost!
 66. Lucka - 2 roky tomu dozadu - BELI

  Jedním slovem skvělé, pohodlné a ani při hodinovém běhu neprotečou oproti jiným vyzkoušeným značkám (Meracus, Dorina) Tyto vřele doporučuji, velikost sedí ????????
 67. Petra - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Dcera má hodně silné měsíčky, kalhotky vydrží celý den maximální spokojenost
 68. Radka Lacinová - 2 roky tomu dozadu - 

  Já je používám už 6 měsíců. taky jsem měla strach, aby nebylo něco cítit nebo vidět, nebo aby to nebylo nepříjemné, ale musím říct, že to bylo super rozhodnutí. Peties jsou opravdu vysoce absorpční, takže je to v pohodě, i když máš silnou menstruaci.
 69. monikabreznova - 2 roky tomu dozadu - LADA

  spokojenost, vydrží dlouho, jsou pohodlné, skvělé na noc
 70. Katka - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Bathory - úžasné, prekonali moje očakávania. Maximálna spokojnosť. Najlepšie zo všetkých. Nemusia byť iba na noc, používam aj cez deň, len to chce potom dlhšie tričko:-) keďže kalhotky majú vysoký pás. Vydržia celú noc, nič netlačí, nepretečie... Na deň - dopo jedny, odpo druhé. Mám aj Lady, sú podobné, len mi prídu okolo stehien trošku menej poddajné. Heidi sú na mňa príliš nízke, mne osobne nie sú pohodlné, ale možno o veľkosť vačšie by boli fajn. Jednoznačne Perties odporúčam! Škoda toho dlhého sušenia, ale stejne to stojí za to, kúpiť si ich a používať:-)
 71. Markéta - 2 roky tomu dozadu - 

  Chtěla jsem vám touto cestou vyjádřit můj obdiv, ze jste vynalezli tak úžasnou věc. Objednala jsem dceři již dvoje a nyní jsem objednala další. Je nadšena a stud, který má téměř každá slečna, u dcery vůbec není. Opravdový zázrak. Měla i kalhotky z vaši konkurence - Snugs a ty vůbec takto nefungují. Hlavně při sportu, když se dcera zpotí.
 72. Kris - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Nejlepší absorpční kalhotky na noc!! Perfektní střih, pohodlné a zároveň slušivé. No a hlavně funkční na 100 % ????
 73. Ludmila Huvarová - 2 roky tomu dozadu - 

  Profesionálně zpracované, ve srovnání s kalhotkami Sayu jsou mnohem spolehlivější, příjemnější materiál.
 74. Radka Mikyšková - 2 roky tomu dozadu - LADA

  výborná spolehlivost, pohodlné, příjemný střih
 75. sarka.strossova - 2 roky tomu dozadu - 

  Kalhotky jsou moc hezké a úžasně sají. Jsou opravdu spolehlivé. Obecně si nedokáži již představit život bez menstruačních kalhotek. Kalhotky jsou mnohem pohodlnější a již mě netrápí produkce zbytečného odpadu.
 76. Michaela - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Kalhotky sedí skvěle střihem, který je hodně pohodlný. Zvládly celou noc bez nehody... vydrží opravdu víc, než jiné hodně absorpční kalhotky. Jediné co bych jim vytkla, je neprodyšnost...ale to je asi na úkor té spolehlivosti. Jinak jsou fakt top
 77. Monči - 2 roky tomu dozadu - ELLY

  Jsou super. Jsou příjemné na nošení, opravdu se mi nestalo, že bych protekla. Nesmrdí. Dobře drží.
 78. Hana - 2 roky tomu dozadu - LADA

  Šetří životní prostředí. Neni citit zápach, jsou příjemnější na dotyk, než vložky.
 79. veruhrab - 2 roky tomu dozadu - BELI

  Naprosto skvělý výrobek. Jsou pohodlné, prodyšné a i ta nepropustná část je z příjemného materiálu - nepoznám rozdíl, jestli mám na sobě běžné kalhotky nebo tyto menstruační. Jsou skvělé i na sport a turistiku, na pobyt v přírodě, kde nejsou podmínky pro výměnu běžných menstruačních pomůcek. Navíc jsou opravdu hezké na pohled.
 80. kačena - 2 roky tomu dozadu - LADA

  Komfort, pohodlí - naprostá spokojenost
 81. Petra - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Dlouho jsem se při menstruaci tak klidně nevyspala. Pohodlné, funkční, příjemné a vzhledově pěkné kalhotky mě přesvědčily natolik, že objednávám další! Opravdu je mohu jen doporučit 🙂
 82. vladka.na - 2 roky tomu dozadu - 

  Dlouho jsem váhala, jestli kalhotky pořídit, nebo ne. Nakonec jsem se rozhodla, že to zkusím a vůbec nelituji ! Všem doporučuji !
 83. vladka.na - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Dlouho jsem váhala jestli kalhotky pořídit a pak jsem se rozhodla, že to zkusím a vůbec nelituji,perfektní !
 84. m.nina - 2 roky tomu dozadu - 

  Jsem spokojená, pohodlí zejména v noci je k nezaplacení. Konečně spím bez obav a nočního vstávání.
 85. Lenka - 2 roky tomu dozadu - 

  Jsou naprosto skvělé,vybrala jsem je pro svou dceru na první menstruaci a byla z nich opravdu nadšená,nejen kvůli vzhledu a materiálu,ale především kvůli funkčnosti,nic neprotekla,ani při delším pobytu ve škole
 86. Tereza - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Naprosto úžasné! Dlouho jsem váhala kvůli ceně, ale když jsem poprvé oblékla při mns bathory, nechtěla jsem je vůbec sundat???? takový komfort a pohodlí, sucho celou noc, no objednávám dvoje další, tentokrát zkusím nějaké letnější, bathory ale na noc první dny TOP!
 87. natka350350 - 2 roky tomu dozadu - DIDI

  Super, bez problémů, mohu jen doporučit
 88. Zdeňka - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Kalhotky Bathory mě velmi překvapily. Mám zkušenosti i s kalhotkami jiných značek a tyto jednoznačně vyhrávají. Ani při silné menstruaci za celou noc neprotečou, jsou pohodlné a po celou dobu necítím vlhkost.
 89. kmikesti - 2 roky tomu dozadu - LADA

  Dlouho jsem váhala, jestli kalhotky pořídit, nebo ne. Nakonec jsem se rozhodla, že to zkusím a vůbec nelituji. Ba právě naopak, bylo to to nejlepší rozhodnutí. Vydrží i při nejsilnějších dnech úplně bez problémů a navíc ten pocit sucha je k nezaplacení. Určitě si objednám další. Můžu jen vřele doporučit. Žádnou výtku k nim nemám.
 90. kmikesti - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Dlouho jsem váhala, jestli kalhotky pořídit, nebo ne. Nakonec jsem se rozhodla, že to zkusím a vůbec nelituji. Ba právě naopak, bylo to to nejlepší rozhodnutí. Vydrží i při nejsilnějších dnech úplně bez problémů a navíc ten pocit sucha je k nezaplacení. Určitě si objednám další. Můžu jen vřele doporučit. Žádnou výtku k nim nemám.
 91. Žanet - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Nemůžu tomu uvěřit, dlouho jsem se odhodlávala. Funguje to!!! Odzkoušené zatím extrémně - měla jsem je na sobě 10 hodin v nejsilnějším dni a nic. Sucho. Jsem nadšená. Nám operačním sestrám, které stojíme při jednom operačním výkonně i 7-8h, by to měl zaměstnavatel kupovat jako pomůcky do práce. Určitě to řeknu každé své kolegyni, protože tohle je náš velký problém. Děkuji kamarádce, která mi je poradila a vám že jste něco takového vymysleli. Určitě, jakmile i dcera začne mít “ženské starosti” je to naše volba číslo 1*.
 92. Olga - 2 roky tomu dozadu - BELI

  BELI jako kalhotky jsem si chtěla pořídit už dříve a konečně jsem se dohodla a jsem za to ráda. Nejen že neprotečou celý den a jsem pořád v suchu ale i přes bokové provedení sedí parádně. Určitě doporučuji 🙂
 93. masarykova.bara - 3 roky tomu dozadu - BATHORY

  BATHORY byly první kalhotky, které jsem si objednala. Trochu jsem se bála přetečení, ale nic takového se nestalo. Vydržely celých 12 hodin přes noc i ve dne. Takže jsem z nich nadšená. Tím, že jsou opravdu vysoké, jsou pro mne volbou na noc. Na den mám raději nižší. Velikost odpovídá tabulce. Mohu jedině doporučit.
 94. masarykova.bara - 3 roky tomu dozadu - DIDI

  Objednala jsem si podle tabulky velikostí velikost S, bohužel byly malé. Reklamovala jsem je a požadovala výměnu za velikost M. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Materiál je příjemný a jsou opravdu krásnější než na fotce 🙂
 95. masarykova.bara - 3 roky tomu dozadu - 

  Skvělé kalhotky na den i noc. Využívám je při silné menstruaci a nikdy nepřetekly. Vynikající kvalita i zpracování. Velikost odpovídá tabulce 🙂 Nejraději je nosím ve dne, mají střih, který preferuji.
 96. masarykova.bara - 3 roky tomu dozadu - 

  Využívám spíše na noc, přes den mám raději nižší kalhotky. Svoji funkci plní na 100%. Jsou příjemné na tělo, i přestože nejsou z bavlny 🙂 Velikost odpovídá tabulce. Krásný vzhled je bonus 🙂 Doporučuji.
 97. masarykova.bara - 3 roky tomu dozadu - SOFI

  Velmi příjemný materiál, krásný vzhled, velikost odpovídá tabulce. Využívám na slabší dny ke konci menstruace i přes noc.
 98. karca - 3 roky tomu dozadu - 

  Po celý čas menstruace jsem nosila pouze kalhotky Caly a Hedi a tak skvělé jsem to nečekala. Nesnesu tam skoro nic z vložek jsem ji mívala pak bolavou ???? , ale z kalhotek nic. Jsou opravdu úžasné na nošení a prodyšné. Zvažuji zakoupení určitě 1-2 abych je prostřídávala v době kdy se suší.
 99. Taťána - 3 roky tomu dozadu - DIDI

  Jako první model z nabídky jsem vyzkoušela Bathory, které mi skvěle padly, takže jsem chtěla vyzkoušet i model DIDI. Ve skutečnosti jsou ještě hezčí než na obrázku, funkčnost je také v pořádku, ale pro pocit pohodlí bych je potřebovala o číslo větší než Bathory, ale větší bohužel nejsou v nabídce.
 100. Klara - 3 roky tomu dozadu - DIDI

  Řekla jsem si, že když dopřávám bavlnku svému synkovi, že ji dopřeji i sobě. Tampony mi nevyhovují a klasické menstruační vložky mi dráždí pokožku, proto jsem se rozhodla začít používat menstruační kalhotky a přiznám se, že jsem se poněkud bála jejich údržby, ale po dvou cyklech jsem si zvykla, stejně tak jako jsem si zvykla, že plenky neputují do odpadkového koše, ale do pračky 🙂 Miluji Perties.
 101. Michaela - 3 roky tomu dozadu - 

  Používala jsem Snuggs ale pokaždé jsem přetekla. Když se mi začala uvolňovat na nich gumička, tak jsem se rozhodla změnit značku a vybrala jsem si Perties Keva. Nelituji: používám jejich už 3 měsíce a ani jednou mi to nepřeteklo a kvalita je výborná. Toto je jiné kafe.
 102. Kateřina - 3 roky tomu dozadu - 

  Předtím jsem si koupila BATHORY a byla jsem ohromená. Proto jsem koupila dceři Cały a ona je nyní rovněž spokojená. Lituji, že tyto produkty nebyly před takovými 15-20 lety, když jsem byla mladá, to bych úplně jinak vnímala menstruaci. Jsem jen ráda, že dnešní dívky jejich již mohou nosit během svých dní!
 103. Soňa - 3 roky tomu dozadu - BATHORY

  Dostala jsem v březnu od manžela k narozeninám Hedi i Bathory. Zaregistroval, jak jsem jednou dříve zmínila, že existují nějaké menstruační kalhotky .. Udělal si sám tajně průzkum ???? a tedy překvapil mě na plné čáře, jakož překvapily i samotné kalhotky. Vybral ty nejlepší, jaké - podle mě jsou na našem trhu. Roky jsem používala přes den tampony, v noci vložky, a trochu jsem se obávala pocitu vlhkosti, či až mokra, protože mívám velmi silnou menstruaci. No nic takového se při kalhotkách nestalo. Pocitově to bylo super, a zejména žádný stres, že musím měnit tampon každé dvě hodiny (príp. méně), což bylo někdy organizačně náročné, zejména v situaci, kdy nebyla možnost jít na toaletu ... Kalhotky PERTIES jsou top! Žádné omezení, úžasný pocit "svobody", mám je celý den a vše je v pořádku. Vše udrží, stíhají absorbovat, žádný nežádoucí zápach ... Bathory používám zejména na noc a první dny silné menstruace a jsou fakt skvělé. Předtím jsem noci téměř napůl probděla, resp. byla jen v takovém polospánku a průběžně kontrolovala a dávala pozor, aby se nestala nějaká "nehoda". Když mám na sobě Bathory, jsem v absolutní pohodě, bez stresu, nebojím se nechtěné nehody - v noci i přes den, dokonce zapomenu, že mám vlastně menstruaci. Nevím, jestli je to psychikou nebo to má opravdu nějaký vliv, ale zdálo se mi, že i bolesti byly o dost slabší než při používání tamponů a vložek. Je však třeba počítat s tím, že kalhotky déle schnou a proto doporučuji zakoupit si více kusů.
 104. Judit - 3 roky tomu dozadu - 

  Obrovská spokojenost - dcerka mě absolutní pohodlí a nemusí se škole ani v noci zabývat s výměnou vložky určitě doporučuji 100%
 105. Helen - 3 roky tomu dozadu - 

  Perties jsem si koupila ve chvíli, kdy jsem začala používat látkové pleny na svého mrňouse. Napadlo mě, že ze stejných ekologických a dalších důvodů, ze kterých používám pro něj látkové pleny, bych vlastně mohla používat pro sebe také "látkové pleny" :). A vzhledem ke všem informacím, které jsem se dozvěděla o jednorázových vložkách (např. bělení chlorem, složení vložek, jejich rozložitelnost apod.) a k pocitům, které jsem při každé menstruaci prožívala - známe asi všechny (zapařování pokožky, "igelitový" pocit, přecitlivělost sliznice způsobena chlorem obsaženým v povrchové úpravě a častější mykózy) – jsem se rozhodla to zkusit. Nejdříve jsem si přečetla několik názorů žen, které již Perties používají a ty mě natolik povzbudily, že jsem už neváhala ani minutu. Po vyzkoušení jsem byla ještě nadšenější a přesvědčila jsem se, že jsem udělala správně. Pocit při používání menstruačních kalhotek je zcela nesrovnatelný s používáním jednorázových vložek. Připadá mi, že pokožka i tak může dýchat, nezapařuje se, zmizely mykózy a přecitlivělost pokožky. Navíc mám dobrý pocit z toho, že neprodukuji odpad rozkládající se několik stovek let, případně pálen ve spalovnách a produkující nebezpečné plyny. Vložky vždy v průběhu cyklu přeperu v ruce a po ukončení cyklu je hodím do pračky a vyperu. Přidáním kapky tee trea oleje do máchání je tak i dezinfikuju. Jejich používání je mi velmi příjemné a pohodlné a ještě se mi nestalo, že by protekly.
 106. Lea - 3 roky tomu dozadu - 

  Naprosto skvělý výrobek. Jsou pohodlné, prodyšné a i ta nepropustná část je z příjemného materiálu - nepoznám rozdíl, jestli mám na sobě běžné kalhotky nebo tyto menstruační. Jsou skvělé i na sport a turistiku, na pobyt v přírodě, kde nejsou podmínky pro výměnu běžných menstruačních pomůcek. Navíc jsou opravdu hezké na pohled, takže mohu doma chodit klidně jen v kalhotkách i když mám své dny 🙂
 107. Stanislava - 3 roky tomu dozadu - BATHORY

  První kalhotky jsem koupila dceři hlavně na noc, na zkoušku, zda jsou opravdu takové jak se píše. Moje očekávání splnili na jedničku. Jsou maximálně pohodlné a neproteče ani kapka. Zkusila je i na výletě na kole na třetí den menstruace a také obstály bez přetečení a bez pocitu lepící se vložky. Výborně sedí a materiál je kvalitní. Doporučuji alespoň 2ks aby stihli vyschnout. Jdu objednat i Hedi na den a další Bathory na noc. Tato investice za to pohodlí určitě stojí.
 108. Lea - 3 roky tomu dozadu - BATHORY

  Zkoušela jsem více značek a toto jsou zdaleka nejlepší menstruační kalhotky. Doporučuji!
 109. Klara - 3 roky tomu dozadu - DIDI

  Jsou nádherné a funkční. Vydržely i mou silnou menstruaci. Snugg protekly po 2 hodinách, tyto nebylo třeba měnit ani po 12 hodinách.
 110. Alena - 3 roky tomu dozadu - SOFI

  Jsou nádherné a funkční. Vydržely při mé střední menstruaci celou noc.
 111. Alzbeta - 3 roky tomu dozadu - 

  Kalhotky jsem objednávala pro dceru, která přesto, že měla své dny poprvé, tak to byl doslova masakr a s nadějí a očekáváním jsme čekali na Perties, které jsem si vybrala na základě recenzí jak nejlepší z kalhotek tohoto určení. A musím napsat, že nelitujeme. Objednala jsem Keva a Caly a obě jsou velmi pohodlné. První dní, ještě bez Perties, jsem nestíhala prát prádlo a dcera měnit vložky a to ty největší dostupné na trhu. Jakmile přišli Perties, tak se stal zázrak a bez problémů vydržely i půl dne. Fantazie a o vlivu na životní prostředí ani nemluvím. Určitě vřele doporučuji. Bonusem je i skvělá komunikace s týmem Perties a dodání na další den od objednání. Stojí to za počáteční investici.
 112. Kamila - 3 roky tomu dozadu - 

  Objednala jsem si je i když cena poměrně vysoká ale byla jsem mile překvapená i když jsem si vybrala ty nejlevnější. Splnili očekávání !!! Určitě by se sešli ještě jedni na striedačku.Takže za MĚ určitě ANO
 113. tatana - 3 roky tomu dozadu - BATHORY

  Jako člověk, který se snaží žít eko v každé oblasti svého života, jsem hledala způsob, jak se cítit pohodlně, ale zároveň bezpečně a jako méně zatížit planetu. Vyzkoušela jsem několik eko pomůcky, ale ani jedna mi nesedla tak, jak menstruační kalhotky. Vyzkoušela jsem několik značek a perte Bathory to vyhráli na plné čáře. Vydržely všechny dny i noci na 100% po celou menstruace. A ten pocit pohodlí je k nezaplacení, vyspala jsem se jako mimino. Musím si dokoupit i další.
 114. vera - 3 roky tomu dozadu - 

  Kalhotky jsem si kupovala hlavně na noc. První noc menstruace byla u mě největší zkouška toho, zda kalhotky splňují svou funkci a obstáli na jedničku. Předtím, když jsem používala vložku, budila jsem se v noci, bála jsem se, že přeteče, co se párkrát i stalo, ale s těmito kalhotkami jsem prospala celou noc. Jsou úžasné!
 115. Pavla - 3 roky tomu dozadu - BATHORY

  Již dříve jsem zkoušela menstruační kalhotky jiných značek, také určené pro silnou menstruaci, ale protože mám opravdu první dny menstruaci extra silnou vydržely maximálně dvě hodiny, pak jsem ale narazila na tyto kalhotky a rozhodla se ještě vyzkoušet i je a prostě paráda. Ta savost a pohodlí je něco neskutečného, určitě objednám další a všem ženám se silnou menstruací doporučuji.
 116. Taťána - 3 roky tomu dozadu - BATHORY

  Menstruační kalhotky používám asi tři roky a vyzkoušela jsem nejrůznější značky. Jsem s nimi spokojená, ale protože mám velmi silnou menstruaci, doposud jsem je nemohla v nejsilnějších dnech používat samotné. S kalhotkami Bathory to je konečně možné. Měla jsem trochu obavy, ale vydržely. Navíc jsou moc hezké, dobře sedí a není v nich pocit mokra. Určitě si pořídím další.
 117. Soňa - 3 roky tomu dozadu - 

  Dostala jsem Hedi od manžela k narozeninám a tedy překvapil mě na plné čáře, jakož překvapily i samotné kalhotky. Roky jsem používala přes den tampony, v noci vložky a trochu jsem se obávala pocitu vlhkosti, či až mokra, protože mívám velmi silnou menstruaci. No nic takového se při kalhotkách nestalo. Pocitově to bylo super, a zejména žádný stres, že musím měnit tampon každé dvě hodiny, což někdy byl problém, když jsem zrovna nebyla doma nebo někde, kde byla možnost jít na toaletu ... Kalhotky Perties jsou top! Mám je celý den a vše je v pořádku. Vše udrží, stíhají absorbovat, žádný nežádoucí zápach ... Mám i Bathory a ty se mi líbí ještě víc. Zejména na noc a první dny silné menstruace jsou skvělé. Třeba počítat s tím, že kalhotky déle schnou a proto doporučuji zakoupit si více kusů.
 118. Monika - 3 roky tomu dozadu - 

  Menstruační kalhotky jsem kupovala pro dceru, která vybrala si model Hedi. Kalhotky sedí perfektně a fungují opravdu spolehlivě. Zkoušela je v noci i přes den a je to úplně jiný komfort než s používáním vložek. Tyto kalhotky mohu doporučit všem ženám, které se už nechtějí bát nějaké nečekané nehody s protečením.
 119. Martina - 3 roky tomu dozadu - 

  Jsou výborné - oba modely. Při Hedi doporučuji volit raději o číslo větší hlavně při širších stehnech. Co se týče bezpečnosti, jsem neuvěřitelně spokojená: stojí to za to. Těžko se to popisuje - třeba to vyzkoušet. Já nechápu, jak jsem mohla být dosud bez nich ...
 120. BelickovaM - 3 roky tomu dozadu - BATHORY

  Musím uznat, že jsem pochybovala a poprvé je zkusila až na slabší menstruaci, ale podruhé jsem to riskla a otestovala jejich hned v nejsilnější den. A nezklamali. Dokonce vydržely déle než jen 8 hodin (při vložkách musím použít za takovou dobu i 3 ultra noci vložky). Ustálí i noc. Jen mi přijdou dost hrubé, cítím se jako s plenou na zadku (ačkoli opravdu iv legínách to vidět není) a občas se mi zdá, že šustí. V každém případě, tento model je opravdu na velmi silnou menstruaci a na slabší dny by se hodily s nižší absorbční schopností, ale zato možná tenčí. Uvidím ještě v létě, jak to bude s pachy, ale určitě si zakoupím i další modely, jen ať je již naskladníme 🙂
 121. Tatiana - 3 roky tomu dozadu - BATHORY

  Jako člověk, který se snaží žít eko v každé oblasti svého života, jsem hledala způsob, jak se cítit pohodlně, ale zároveň bezpečně a jako méně zatížit planetu. Vyzkoušela jsem několik eko pomůcky, ale ani jedna mi nesedla tak, jak menstruační kalhotky. Vyzkoušela jsem několik značek a Perties Bathory to vyhráli na plné čáře. Vydržely všechny dny i noci na 100% po celou menstruace. A ten pocit pohodlí je k nezaplacení, vyspala jsem se jako mimino. Musím si dokoupit i další.
 122. Ivana - 3 roky tomu dozadu - BATHORY

  Tieto nohavičky sú prvé tohto typu, ktoré som vyskúšala. Pristupovala som k nim so zmiešanými pocitmi, ale musím povedať, že som bola príjemne prekvapená. Vzhľadom na moju silnú menštruáciu ostáva povrch suchý a príjemný. Nedá sa to porovnať s pocitom pri používaní menštruačnej vložky. Najviac oceňujem nočný komfort, kde som sa stále obávala nehôd spôsobených pretečením. Pre mňa kúpa, ktorú neľutujem. Budem určite zvažovať dokúpenie, aby som mala na výmenu. A pranie - sme viacčlenná rodina, u nás sa perie veľa - takže aj keď nohavičky premyjem po použití, nemám problém ich relatívne rýchlo vyprať s čiernou bielizňou.
 123. kristina - 3 roky tomu dozadu - 

  Vyskúšala som aj Hedi aj Bathory a nedá sa to porovnať s vložkami, ktoré si musím meniť každé 2 hodiny alebo s tampónom, ktorý je chemicky bielený a veľmi nezdravý pre telo. Moja prvotná motivácia bola produkcia čo najmenej odpadu, keďže som typ človeka, ktorý si ani vo freshi nevezme sáčok na paradajky, ale celé ma to veľmi príjemne prekvapilo. Nohavičky vydržia celý deň a navyše vôbec nič necítim lebo akoby zázrakom su vždy suché aj napriek tomu, že všetko pohltia... na konci stači len oprať vo vode a šupnúť do prania... určite odporúčam pri každej aktivite pretože sa na nich naozaj dá spoľahnúť na 100% a to mávam veľmi silnú menštruáciu.
 124. Jana - 3 roky tomu dozadu - BATHORY

  Mávam veľmi silnú menštruáciu – tak silnú, že v prvé dni si musím meniť tú najsilnejšiu vložku každú pol až hodinu. Požiadali ma, aby som otestovala nohavičky PERTIES, pretože som vraj s mojou silnou menštruáciou výborný testovací subjekt. Skúsila som Báthoričky – to som ich tak nazvala ja a ujalo sa to. Po 14 hodinách som si ich dala dole, aj keď som stále bola OK. Nohavičky nepretiekli a bez problémov nahradili množstvo vložiek. Odvtedy na model BÁTHORY nedám dopustiť a k vložkám sa už nemienim vrátiť. Cítim sa v nich bezpečne a hlavne je celá menštruácia teraz veľmi pohodlná. Už nemusím každú chvíľu odbiehať na záchod a báť sa o svoje nohavice.
Přesunout se na začátek