Recenze

Nejnovější komentáře na naší stránce:

Více recenzí najdeš u každého produktu, kde se zobrazuje i ověření hodnotitele.
 1. Marie Ha. - 1 rokem tomu dozadu - BATHORY

  Ze začátku jsem byla trochu nedůvěřivá a brala si kalhotky jen na den, kdy jsem byla doma. Ale osvědčily se a používám kdykoliv a kdekoliv a i na noc. Nikdy mi neprotekly, ani při silné menstruaci, cítím se v nich pohodlně. Pouze v létě mi v nich bylo dost horko na zadku kvůli vložce přes celou zadní část. Ale to asi v každých menstruačních kalhotkách... Pokud máte silnější stehna, tak přes stehna víc obepínají. Ze začátku mi to bylo trochu nepříjemné, ale zvykla jsem si a díky tomu taky nikdy neprotečou. Jinak chválím pěkný design, určitě objednám znovu.
 2. veronika - 1 rokem tomu dozadu - 

  Plavky jsme měli u moře, kupovala jsem je pro dceru 15 let a opravdu na počáteční menstruaci a konec funguje skvěle. Jsou pevné a pohodlné. Dcera má i kalhotky na silnou menstruaci a taky celou noc vydrží i do školy je nosí, veliká spokojenost a jsem ráda, že tyto vymoženosti jsou konečně na světě :-)))
 3. Eva.M - 1 rokem tomu dozadu - BELI

  Kalhotky jsem pořídila pro dceru. Je spokojená, kalhotky jsou příjemné, neprotečou, vydrží celou noc. Objednám další.
 4. Blanka Ho. - 1 rokem tomu dozadu - CALY 2

  Tyto kalhotky jsem zakoupila měnila za jiné. Jsem citlivá na materiál kalhotek a tyhle mají úžasný materiál, příjemné,sava vrstva až na horu a chytře řešené i mezi nohama. Na mě ale příliš bokové. Nebylo mi to komfortní. Hledala jsem kalhotky na noc tak tyhle bokové nepřicházeli do úvahy, kdybych neměla dostatek denních kalhotek asi bych váhala zda nenechat. Pokud se tyhle kalhoty budou vyrábět vyšší okamžitě kupuji.
 5. Blanka Ho. - 1 rokem tomu dozadu - LADA

  Menstruační kalhotky Lada jsem si pořídila na noc. Přes boky mám 90 cm. Vážím 58 kg a mám velikost M. Sedí velice dobře. Všude těsní nikde neodstavaji. Jsou spolehlivé, dost absorbují. Jediné co mi nesedí 100% je prodyšnost. Mám doma meracus hodně savé a tam je ta prodyšnost srovnatelná..je to lepší než igelitová vložka ale proste cítíte,že máte nějakou menstruační pomůcku a potíte se. Když porovnám se snugs co mám na den ty jsou pocitově k nerozeznání od běžných kalhotek, hodně prodyšné a také jsou spolehlivé a extra save. Vždy se do nich vyloženě těším. Také mám snugs noční jsou také extra prodyšné, příjemný materiál ale za mě mají šílený střih, strašně vykrojený a i přesto že nikdy neprotekli se v nich necítím 100% chráněna a znovu bych si je nekoupila. Proto jsem hledala jine. To v těchto Lada se cítím 100% chráněna celou noc. Jen se v nich v noci potim. Za mě teda dobré kalhoty když to vezmu v celku.můžu doporučit. Také nutno podotknout že jsem extrémně citlivá na běžné spodní prádlo, nesnesu krajku, nosím pouze 100% bavlnu a vždy o číslo větší aby mě nikde nic neskrtilo.
 6. Eliška Ca. - 1 rokem tomu dozadu - HEDI 2

  Kalhotky jsou velmi příjemné, nový materiál se mi moc líbí. Jediné v čem je trochu problém je velikost. Podle mír v tabulce i na základě ostatních modelů jsem objednávala velikost M (u vyšších modelů sedí skvěle), ale tyto kalhotky, přesto, že mě nikde neškrtí jsou mi malé. V pase mám 70 a kolem stehen 50 cm. U nižších střihů vyzkouším o velikost větší, jsou opravdu hodně nízké.
 7. Eliška Ca. - 1 rokem tomu dozadu - MONA

  Hodně mě překvapil materiál a to jak jsou kalhotky proti ostatním modelům tenoučké. Zatím jsem měla pouze jednou na sobě, ale velmi dobře sedí a na těle jsou moc příjemné a nikde neškrtí
 8. Eliška Cacková - 1 rokem tomu dozadu - BATHORY

  Naprosto skvělý produkt. Jak na spaní, tak přes den. Dobře sedí a i skvěle vypadají.
 9. Kateřina Petříčková - 1 rokem tomu dozadu - BATHORY

  Model Bathory se moc povedl.
 10. hanouskovat - 2 roky tomu dozadu - HEDI 2

  Zvolila jsem vel. M, přes boky mám 96cm a jsou mi v pohodě, přes stehna 55cm (měřeno podle obrázku na stránkách Perties) a tam jsou taky v pohodě-obepínají přes stehna dokonce méně než Bathory stejná velikost. V pase (jestli se to tak dá nazvat) nemají gumu, takže jsou volné, já mám 73cm obvod pasu, měřeno v nejužším místě, 2cm nad pupíkem). Okolo stehen je proužek proti protečení a opravdu jsem si ověřila, že neprotekly. Funkčnost je tedy zachována. Ale co se týká střihu, tak se asi na mojí postavu nehodí a myslím, že vícero žen může mít problém. Chtěla jsem nižší střih, ale tyto jsou extrémně nízké. Navíc v pase, jak nemají pevnou gumu, která by je držela, tak trochu slézají dolů. V podstatě by mi velikost M.- přes boky a stehna vyhovovala, ale pořebovala bych je o 2cm vyšší a pevnější gumu v pase. Vel. L by možná vyřešila to, že by byly vyšší, ale jinak by mi byly velké všude. Koupila jsem také Bathory vel. M, a ty mi při mých mírách sedí mnohem lépe a jsem s nimi spokojenější :-).
 11. hanouskovat - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Vyzkoušela jsem přes noc a opravdu neprotečou (většinou jsem musela v nejsilnější dny během noci měnit noční vložku, protože jedna nestačila). Takže s Bathory to je velká radost! Zvolila jsem vel. M, přes boky mám 96cm a jsou mi v pohodě, přes stehna 55cm-měřeno podle obrázku na stránkách Perties) a tam už jsou malinko těsnějsí. Při větším obvodu stehen by mohly škrtit, jsou málo vykrojené, ale je možné, že by zas při vel. L byly volnější přes boky a v pase. V pase totiž není guma, která by pevně držela, poddají se (já mám pas 74cm-měřeno v nejužším místě, asi 2cm nad pupíkem). Schnou opravdu dlouho, počítejte určitě 24 hod. Celkově doporučuji, jsem s nimi spokojená!
 12. Lenka Hi. - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Krásné sedí. Nakoupila jsem i jako dárky a super.
 13. Lenka Ja. - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Naprostá spokojenost
 14. Lenka Hillerová - 2 roky tomu dozadu - LADA

  Zakoupila jsem dospívající dceři, která má velice silnou menstruaci. Dcera je nadšená, protože už se nestane, že by v noci protekla.
 15. masarykova.bara - 2 roky tomu dozadu - 

  Gel je jemný a má příjemnou vůni, nedráždí pokožku.
 16. masarykova.bara - 2 roky tomu dozadu - MEGY

  Krásně zpracované, příjemné na tělo. Velikost odpovídá tabulce, mám XS a sedí, tak jako na fotografiích.
 17. masarykova.bara - 2 roky tomu dozadu - LILY

  Krásně zpracované, příjemný materiál. Mám velikost XS a sedí dobře.
 18. Kris - 2 roky tomu dozadu - MONA

  Skvělý vysoký střih, který se nesesouvá. Jsou prodyšné a fungují perfektně !
 19. Kris - 2 roky tomu dozadu - CALY 2

  Kalhotky Caly 2 jsou extrémně pružné, ale zároveň drží na správném místě. Perfektně prodyšné a spolehlivé .
 20. Jana Ježková - 2 roky tomu dozadu - BELI

  Kalhotky jsem koupila dceři, je velice spokojená, proto objednávám další.
 21. Marie On. - 2 roky tomu dozadu - LADA

  maximální spokojenost i při velmi silné menstruaci
 22. radka ru. - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Kvalitní výrobek, jsem spokojená.
 23. bara.m - 2 roky tomu dozadu - 

  Ač nejsem milovník bylinkových čajů, tento musím a chci doporučit! Má příjemné aroma a jemnou chuť. Čaj jsem bohužel neměla s sebou v porodnici, ale doma se mi osvědčil při bolesti (stahování dělohy). 😊 Je tedy vhodný nejen při menstruaci, ale i po porodu.
 24. bara - 2 roky tomu dozadu - COYA

  Podprsenka je neskutečný pomocník. Mám velikost M. Rozhodovala jsem se mezi M a L ( jelikož nosím různé velikosti triček) a teď vím, že jsem měla spíše vybrat L. Jsem 11 dní po porodu a mám hodně mléka, tudíž se mi prsa zvětšují 😁 a potřebovaly by více místa. Ale zase díky menšímu prostoru v podprsence mám hezčí dekolt. Podprsenka mi vydrží bez problému 24 h i déle (když je potřeba). Mám dvě a střídali je. Není cítit žádný zápach ani vlhko. Funkci plní na 100%! Jsem velmi spokojená a mohu doporučit! Jen bych brala verzi s užšími ramínky.
 25. bara - 2 roky tomu dozadu - LADA

  Kalhotky LADA jsem pořizovala hlavně na dobu po porodu a šestinedělí. (momentálně jsem 11 dní po porodu) Mám velikost S a M, jelikož jsem na hranici ve velikostní tabulce. Velikost S je mi těsnější přes stehna, jinak sedí dobře. Velikost M sedí jak ulitá 😁, nikde nic neškrtí. Kalhotky jsou funkci plní na 1. Začala jsem je využívat (spolu s LADA 2) cca 6 hodin po porodu (kdy největší očictky byly pryč) na dobu cca 6 hodin a pak jsem postupně prodlužovala. Nyní je mám bez problému celou noc, ve dne tak 10 h. Nikdy neprotekly, hezky vsakují krev, zápach není cítit. Tím že jsem vysoké, hezky stahují i poporodní bříško. Já mohu jen doporučit, jsem spokojená. Je to 100% lepší varianta než síťované kalhotky s vložkami, které se neustále hýbou (mám srovnání z prvního porodu). V porodnici jsem si kalhotky prala a využívala Perties Pergent plátky. Doma jsem udělala risk a zkusila využít sušičku. Nesuším úplně do sucha, a kalhotky (všechny co mám) i Perties absorbční podprsenka jsou bez poškození a stále si zachovaly svou funkčnost.
 26. Lenka Še. - 2 roky tomu dozadu - MONA

  Jsou to vedle KEVA moje nejoblíbenější kalhotky. Sedí skvělě, nikde neškrtí.
 27. Michaela Na. - 2 roky tomu dozadu - 

  Perfektní ecogaťky 🙂 jsou moc příjemné na těle, jsou moc hezky vykrojené, takže i pod bokové kalhoty. Jen bacha na zvolenou velikost, je dobré se fakt přeměřit 😉
 28. bara.mas - 2 roky tomu dozadu - LADA 2

  Kalhotky využívám teď po porodu a v šestinedělí. Mám velikost M a sedí perfektně, kolem stehen neškrtí, horní část má příjemnou gumu, kalhotky se nerolují dolů. Materiál je moc příjemný a savost kalhotek je perfektní! Začala jsem je nosit cca 6 hodin po porodu (kdy byly největší očistky pryč) na 6 hodin a postupně přidávala počet hodin. Střídala jsem s prvním modelem LADA. Jediný rozdíl mezi modely LADA a LADA 2 vidím v použitém materiálu (příjemnější a rychleji saje) a také LADA 2 pojmou 2x více tekutiny! Ten komfort byl a je k nezaplacení. Nikde se nic neposouvá a já se v klidu mohla věnovat miminku. Nyní je mám i 12 hodin a jsem maximálně spokojená. Žádný zápach, pohodlí, sucho. Mohu jedině doporučit!
 29. Michaela Na. - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Hlavně ze zvědavosti jsem si objednala v těhotenství tyto kalhotky. Pořád jsem se bála zda mi budou do porodnice stačit. Ha, strčily do kapsy naprosto všechny hygienické přípravky světa. Jsem ráda, že jsem se nechala nahlodat a koupila si je. Používám nyní troje kalhotky a rozhodně vím, že své řady rozšířím 😉
 30. vladka.na - 2 roky tomu dozadu - LILY

  Moc hezké , doporučuji !
 31. petcer - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  perfektní, přikupuji další. jedinou nevýhodou delší schnutí, ale dá se s tím žít, bohatě mi to vyváží komfort při užívání
 32. Zuzana Klubíčková - 2 roky tomu dozadu - 

  Jsou pohodlné, ještě se mi nestalo abych protekla, nemám co vytknout, objednávám další.
 33. vladka.na - 2 roky tomu dozadu - 

  Objednávala jsem si dvoje , jedny už mám dříve a jsou topka ! Všem doporučuji !
 34. vladka.na - 2 roky tomu dozadu - 

  Jsem velmi spokojená 😄 konečně se v klidu v noci vyspím .
 35. Jana Če. - 2 roky tomu dozadu - 

  Nejprve mi dovolte říci, že se mi nelíbily. Byly pohodlné, ale nelíbil se mi jejich vzhled. Rozhodla jsem se, že je budu nosit pod plavkami s vysokým pasem. Používala jsem je během nejsilnějšího dne. Fungovali v pohodě. Bála jsem se, že v bazénu vytečou. Nestalo se tak. Prala jsem je každou noc po dobu 3 nocí. Přes noc se vysušily na teplém vzduchu. Celkově stály za to a použila jsem je i v dalších měsících.
 36. vladka.na - 2 roky tomu dozadu - MEGY

  Velikost sedí perfektně , super !
 37. Zuzana K. - 2 roky tomu dozadu - 

  Byla jsem naprosto šokovaná, že to skutečně funguje. Poprvé jsem je vyzkoušela během mého nejsilnějšího dne. Byla jsem velmi skeptická a celý den jsem strávila sezením na ručníku, ale nebylo to zapotřebí! Vyzkoušela jsem je druhý den i ve vodě a vydrželi. Měla jsem je na sobě několik hodin.
 38. m.bara - 2 roky tomu dozadu - 

  Precizně zpracované. Funkci plní na 1! Mám dvě a jsou super. Do každé dám dvoje kalhotky. Jsou malé, skladné a tak se vejdou všude.
 39. m.bara - 2 roky tomu dozadu - BELI

  Úžasné prodyšné, příjemný materiál. Mám velikost S a sedí podle tabulky. Vydrží mi celou noc při silné menstruaci, funkci plní na 1! Jediné mínus je, že se mi po prvním praní lehce zabarvily, takže už nejsou tak krásně světlé. Jinak nemám co vytknout!
 40. Šárka Š - 2 roky tomu dozadu - 

  Skvělá volba. Kalhotky jsou příjemné, vypadají moc dobře a splňují do puntíku co slibují. Můžu se bez obav spolehnout, že neprotečou a i na noc jsou fajn. Jsem nadšená.
 41. Šárka Š - 2 roky tomu dozadu - BELI

  Velikost odpovída, perfektně sedí a jsou velice příjemné. Překvapilo mě, kolik dokáží absorbovat tekutiny. Opravdu spolehlivé. Moje volba číslo 1 objednávám další.
 42. Barbora - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Kalhotky Bathory jsem si velice oblíbila. Neprotečou, jsou pohodlné, nezapáchají a hlavně oproti vložkám se cítíte pohodlně. Vydrží i při velmi silné menstruaci a to opravdu oceňuji. Akorát mi po pár praních začaly z kalhotek vylézat nitky. Můžete v nich sportovat, aniž byste se bály, že protečete. Kalhotky Perties doporučuji.
 43. Barbora - 2 roky tomu dozadu - BELI

  Skvělé, pohodlné, prodyšné. Při sportu neprotečou.
 44. Barbora - 2 roky tomu dozadu - 

  Hodně jsem váhala, zda si kalhotky pořídit. Nakonec jsem si řekla, že to zkusím a můžu říct, že neexistuje nic lepšího. Neprotečou, nesmrdí, můžete je na sobě mít i 12 hodin a cítíte se v suchu a v pohodě. Zatím je používám 4 měsíce, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží. Rozhodně doporučuji
 45. masarykova.bara - 2 roky tomu dozadu - Pergent

  Jelikož můj eco prací prostředek obsahuje glycerol, sáhla jsem po těchto pracích plátcích, abych si nezničila kalhotky i absorpční podprsenku. Plátky krásně voní, rychle se rozpouští a pění. Na ruční praní mi stačí jeden plátek na jedny kalhotky. Do pračky jich dávám více a kalhotky vždy čisté. Využila jsem je i teď v porodnici na praní kalhotek. Spokojenost na 100%. Doporučuji.
 46. bara.mas - 2 roky tomu dozadu - CALY 2

  Caly 2 využívám nyní v šestinedělí (9 dní po porodu). Velikost mám S, sedí perfektně. Jsou velmi elastické, krásně se přizpůsobí (poporodní bříško), jsou příjemné na dotyk, neškrtí a jsou prodyšné. Nová technologie funguje bez problému, rychlejší savost je znát. Není cítit zápach a vydrží i 10-12 h (ano, i teď v šestinedělí). Jsem velmi spokojená a doporučuji!
 47. Jana Mrázová - 2 roky tomu dozadu - BATHORY

  Fajn vysoký střih. Oceňuji vysokou absorbci, mě sice nevydrží 8 hodin jak tu někdo uvádí, ale cca 3-4 hodiny, ale i to je pro mě super, bez nich jsem lítala "přebalovat" po cca 3/4 hodinách. Asi je to dáno tím že v práci pořád sedám/vstávám, možná by vydržely i dýl, ale takhle už po těch třech hodinách začnou prosakovat v okrajích. Jediné co mě trochu zklamalo, za mne nejsou úplně dobře prodyšné, v létě v horku mi nejsou úplně příjemné. Ještě vyzkouším na noc, ale tam si myslím že budou úplně v pohodě. A trošku začala povolovat krajka, po asi třetím nošení.
 48. Jana Mrázová - 2 roky tomu dozadu - BELI

  úplně skvělé kalhotky.. příjemné, lehké, prodyšné!, ale přitom vydrží. Rozhodně si koupím další, nejlepší kalhotky které jsem si pořídila
 49. sarka.strossova - 2 roky tomu dozadu - BELI

  Kalhotky jsou moc hezké a úžasně sají. Narozdíl od kalhotek značky Snuggs mají větší absorční vrstvu a dávají mi tak větší jistotu.
 50. mateja.mruskovicova - 2 roky tomu dozadu - 

  Úžasná vec. Závidieť môžem mladým dievčatám že keď som bola násť ročná ešte toto nebolo. Prvý krát som ich kúpila na dovolenku kvôli pohodliu. Žiadne stresy s verejnými zachodmi. Človek ani nevie že má iné než bežné dni. Úžasné. Aj v lete.
Klikni na ikonu Heureka pro zobrazení následujících recenzi přímo na jejich stránce.
Herueka.cz automaticky zasílá všem našim zákazníkům, kteří s tím souhlasí, žádost o zaslání recenze. Naše společnost nemá na tyto recenze žádný vliv.
[heureka-recenze-obchodu]
Přesunout se na začátek